www.sudzibas.lv Cityparks Nesamērīgi sodi

Cityparks - Nesamērīgi sodi

Pēc paša pieredzes un lasot citu teikto, skaidrs, ka šī uzņēmuma mērķis ir pelnīt nevis no stāvlaukumu apsaimniekošanas, bet no sodiem. Vēlēšanās nopelnīt pati par sevi jau nav nosodāma, līdz brīdim, kad pelnīšana sāk notikt tikai un vienīgi uz neuzmanības rēķina. Nedomāju, ka kāds apzināti censtos apčakarēt šos ninzjas, kas sodu prot uzlikt minūtes laikā kopš esi pagriezis mašīnai muguru. Tāpēc pirms dodies ieprikties labāk laicīgi iepazīsties ar kārtību, kā reģistrēt stāvēšanas laiku (internetā vai varbūt pazvani) , jo uz vietas tev laika nebūs. Un nedomā, ka logā ielikts laiks tevi glābs. Ja rģistrācija paredzēta jebkā citādi, dabūsi sodu. Un kas tie par sodiem. Tu taču esi slaucama govs, ne cilvēks. Visa diena vai viena minūte, vienmēr maksimālais sods, tipiski 25 vai 35 eiro. Pēc tāda soda labāk atstāt mašīnu stāvēt uz atlikušo dienu un tālāk doties kājām - lai atpelna. Viņiem nabagiem laikam steigšus jākompensē iznīcinātus stāvēšanas automātus un sagraizītas kontrolieru auto riepas (vai varbūt pašus kontrolierus) , jo ar tādiem sodiem nekādas normālās attiecības ar saviem "līgumklientiem" neiegūt. Ja man pirmais sods būtu 15 eiro, es tā neceptos, bet 25 eiro par 10 minūtēm ir par šerpu. Protams ir iespēja uzrakstīt iebildumu, bet tā ir tāda formalitāte. Tādu iespēju prasa uzraugošās iestādes, bet faktiski tā nedarbojas. Ja sola atbildēt 10 dienu laikā, tieši pēc desmit dienām atbildēs (lasīt - atteiks) . Bet samaksu esot jāveic 14 dienu laikā, un nebūs tev vairs laika iesniegt nekādus pierādījumus. Ne man vienam šāda pieredze. Daudz jauna iemācījos no šī soda un ieguvu jaunu ienaidnieku. Ja būs iespēja atspēlēties, noteikti to bez mazākās nožēlas darīšu.

T