www.sudzibas.lv Cityparks Nesamērīgi liels sods pie veikala Maxima

Cityparks - Nesamērīgi liels sods pie veikala Maxima

Ikdienā iepērkos veikalā Maxima Xx, Nīcgales Ielā 46a, kur kā godīgs pilsonis parkojos tikai tad, kad man jādodas uz veikalu. Pavisam nesen uzstādīts cityparks automāts, kur jāievada automašīnas numurs, lai iegūtu bezmaksas 1h stāvvietai. Pirmkārt, es nereti iepērkos ilgāk, nekā 1h. Otrkārt, vairākas reizes šis lieliskais automāts nav strādājis. Ievadu auto numuru, sliežu "ievadīt" un nekas nenotiek. Mēģināju vēlreiz - nekas nenotiek. Tāpat tas bija arī šodien, 10.02. , kur papildu iztērētajiem 20 eur veikalā, nācās samaksāt 30 eur par 20 min stāvēšanu šajā stāvvietā. Paldies, jums, cityparks, ka esat tik lieliski cilvēku čakarētāji un samērīga soda vietā (starp citu, par to, ka jūsu aparāts nestrādā) , uzbliežat 30 eur sodu.

10.02.2020

BondsBonds 10.02.2020

Nestrādāšana ir mazticama, tad būtu ļoti, ļoti daudz sūdzību! Pats saproti kāda tajās stāvvietās auto kustības plūsma.

Andris Sa 10.02.2020

Smiekligi lasit sudzibas kur sudzas par savu stulbumu. Ja nestradas registresanas automats es nekad neatstasu savu masinu. Labak atrast vietu netalu no viekala un mazliet pastaigat.

M menessgaisma 11.02.2020

Cik reizes esat ziņojis par to, ka automāts nestrādā? Par vairāku reižu ilgstošu parkošanos 30 eur galu galā nav tik sāpīgi (lai arī nepatīkami). Pie tam ekonomiski pirkumi, ja vairāk kā stundas laikā iztērēts vien 20 eur! :D