www.sudzibas.lv Cityparks Neprecīzas zīmes stāvlaukumā/krāpšana

Cityparks - Neprecīzas zīmes stāvlaukumā/krāpšana

Iebraucot stāvlaukumā Jāņa Dikmaņa iela 8/10, novietoju mašīnu brīvā vietā. Veicu atmaksu caur Mobilly. Pēc diviem mēnešiem saņemu sodu, ka neesmu novietojis mašīnu atļautā vietā, jo maksas stāvvietā ir konkrētas vietas, kurā nevar novietot mašīnu, jo tās ir paredzētas kādiem citiem klientiem. Vienā stūrī ir norādīta šī zīme, bet iebraucot stāvvietā pieņemu, ka visās vietās tomēr var novietot savu mašīnu.
Manuprāt, tā ir krāpšana, ka netiek konkretizētas/marķētas vietas stāvlaukumā. Klients iebraucot stāvvietā automātiski uzskata, ka var novietot savu auto jebkurā stāvvietā. Citypark, manuprāt, šādi labi piepelnās. Man žēl, ka viņiem ir tik daudz stāvvietu, kur viņi var likt savus sodus saviem klientiem.
Iesaku neizvēlēties šī uzņēmuma stāvvietu, ja tāda ir iespēja.

08.11.2022

R

S Stenlijs 09.01.2023

Līgumsods ir krāpniecisks. Nekas tiem krāpniekiem nav jāmaksā, auto nevar noslēgt līgumu un ar ko noslēguši līgumu nemaz nezina, tā kā kad auto īpašnieks saņem vēstuli no viņiem un tikai tad rakstiet iesniegumu lai atšujas citādi iedodot savus datus izmantos pret jums.