www.sudzibas.lv Cityparks Nepamatots soda

Cityparks - Nepamatots soda

Labdien. Es nevaru saprast kāpēc man ir jāmaksā sods par veikala maxima apmeklējumu Vienības gatvē 113 ja man ir pirkuma čeks, Lapiņa uz loga bija un jūsu darbinieks kuru es uzreiz tur pat netālu no auto atradu, visu to redzēja un teica lai sazinos ar citypark un sods būs anulēts bez iebildumiem. Jūsu likumā ir rakstīts ka šī autostāvvieta ir paredzēta t/c apmeklētājiem un es biju apmeklētājs ar pirkuma čeku kā pierādījumu tam. Turklāt veikalā atrados tikai 30 minūtes. Kā arī var redzēt uz loga man stāv neliels papīra gabals uz kura arī ir laiks uzrakstīts bet diemžēl slikti to var redzēt tāpēc arī atstāju vēl vienu kurš tika aizpūsts aizverot durvis. Man ir visi pierādījumi kā arī saruna ar citypark darbinieka ierskstu par soda anulēšanu. Man nekad nav bijušas problēmas ar līgumsodiem jo esmu nopietns cilvēks un ja esmu vainīgs tad es atbildu par to bet kă šajā situācijā es vispār neredzu par ko ir jāmaksā. Paldies. Esmu pievienojis fotogrāfijas ar čekiem.

14.02.2020

latvietis7 14.02.2020

ieejot lielveikala tur ir elektroniski jaaizpilda masinas nr ka esat veikala, savadak esat parkapis noteikumus un sods jums pienaksies anus pauri!

tas ir tapat ka iekapjot trolejbusa nenopikstini e-talonu, bet tev ir bezmaksas brauciens, tu tapat sanem sodu, jo neveici registraciju

S Skoro Aleks 14.02.2020

Citypark darbinieks skaidri un gaiši pateica ka uz papīra jāatstāj tikai laiku kad esi iebraucis un viss. Es uzrakstīju uz mazā papīra bet tas slikti redzams tad atstāju vēl vienu kurš tika aizpūsts ar vēju aizverot durvis. Citypark darbinieks kas uzlika šo sodu, vidu redzēja un teica lai zvanot uz Citypark un sods tiks anulēts parādot čeku un paskaidrojot situāciju. Diemžēl Citypark ka nevar anulēt

Neko tur nav jāpilda.

M Mego izmeklētājs 14.02.2020

Ar čekiem pilna maksima paņem cik vajag tas nav pierādijums ,pieradijums ir elektroniski reģistrēts auto nummurs

S Skoro Aleks 14.02.2020

Nekādas elektroniskās reģistrācijas tur nav

A Artūrs Dante 14.02.2020

City parks sods, līdzīgi kā te kāds minēja Rīgas Satiksmes, ir līgumsods, nevis administratīvais sods. Attiecīgi soda kvīts tiek sagatavota ļoti viltīgi tā, ka maksājot Tu piekrīti viņam, bet Tu vari arī viņam nepiekrist un pasūtīt gan Citypark, gan Rīgas Satiksmi ratā, un NEKO viņi izdarīt nevar, NEKO, jo Tu esi pārkāpis tikai SIA iekšējos noteikumus nevis likumu, nekādas tiesas u.t.t. nav iespējamas, tikai parādu piedziņas kantori uzsūtīt virsū, bet kā mēs lieliski zinam, vienīgais ko viņi māk ir melot.

M Mego izmeklētājs 14.02.2020

Tad laika norāde logā kā to pieprasa ceļu satiksmes noteikumi

S Skoro Aleks 14.02.2020

Ja izlasīsi visu tad sapratīsi ka tur bija laikā norāde

M Mego izmeklētājs 15.02.2020

Iespējams iegādaties pulkstentinu nevis rakstīt uz avīžlapām.csn punkts norāda ka jābūt logā nevis nopūta aizputa

BondsBonds 14.02.2020

Nopietns humorists ar dzejnieka minimumu.

S Skoro Aleks 14.02.2020

Vēl viens pogu taustītājs?