www.sudzibas.lv Cityparks Nepamatoti izrakstīts naudas sods

Cityparks - Nepamatoti izrakstīts naudas sods

Šodien 02.05.2022. Ap 11 reģistrēju auto nr. Citypark aparātā rimi, skolas ielā 4e, Salaspilī. Iznākot no veikala biju šokā par uzlikto sodu. Tā kā autostāvvieta nav rimi, bet citypark pārziņā, zvanīju uz soda kvītī norādīto tālruni - attiecīgi norāda, ka iebildumi jāiesniedz elektroniski, ko arī izdarīju. Izskatīšot sūdzību 10 dienu laikā! Zvanīju, bet tāpat tiek norādīts, ka tiks izskatīts 10 dienu laikā. Rakstīju e-pastu rimi, lūdzot iespēju novērošanas kamerās fiksēt auto nr. Reģistrācijas brīdi, lai būtu pierādījumi. Citādi mans vārds pret stāvvietas kontroliera pašdarbību, kuru stāvvietā tā arī neatradu paskaidrojumu sniegšanai. Zvanīju uz veikalu, bet apsargs norādīja, ka diemžēl novērošanas kameras aparāta atrašanās zonā nav. Diena sabojāta! Vēl 10 dienas jāgaida. Palasot citas sūdzības par citypark, tā vien šķiet, ka tā ir normāla prakse.

02.05.2022