www.sudzibas.lv Cityparks Nepamatoti izdots naudas sodi

Cityparks - Nepamatoti izdots naudas sodi

Pirms ka mes ieradāmies Mēbeļu mājas stāvvietā, mēs ar vīru apmeklējām mēbeļu veikalu aplus stirnu ielā 22. Apmeklējuma laiks čekā norādīts 14.11. Pēc tam braucām uz stāvlaukumu pie mēbeļu mājas, novietojām auto stāvvietā izlasījām sludinājumu, reģistrējam auto veikala ieejā - gd 6208 nospieda ok. 14.50 mums jau bija izrakstīts rēķins, (№780296) lai gan veikalā bijām ne vairāk kā stundu. Varam arī parādīt veikala iziešanas laiku, jo nekavējoties zvanījām uz norādīto info numuru.
Pievienojam čeka fotogrāfiju, kurā norādīts pasūtījuma veikšanas laiks un stāvvietas infostend

18.03.2022

K kosrem 20.03.2022

Viņiem tiešām kaut kas nav kārtībā. Reiz ar sievu apmeklējām veikalu, un atcerējos ka no mašīnas vajadzēja paņemt paraugu. Eju atpakaļ. Skatos, viens no viņu darbiniekiem fīrējas ap manu mašīnu. Eju klāt un prasu,-ko vajag. Neesot norādīts laiks. Viņa aparātā neuzrādot. Saku,- ej uz veikalu un tur pārbaudi, jo vairāk kā piecas minūtes atpakaļ reģistrēju. Piekāpās, atvainojās redzot pieaugošo manu agresivitāti. Ja būtu līmējis ,,plāksterus,, tad viņam slimnīcā arī tos līmētu.

S SUPERBOSS 05.04.2022

RISINĀJUMS-NEBRAUCAM UZ TIEM VEIKALIEM, KURUS APKALPO CITYPARK, LAI BANKROTĒ ŠIE AFĒRSITI!

S SUPERBOSS 05.04.2022

Cityparks Latvija, SADARBOJOTIES AR Maxima IZSPIEŽ NAUDU NO TIEM, KURI IR AIZMIRSUŠI IEVADĪT AUTO NUMURU PIE IEEJAS DISPLEJĀ. veikala APSARGS VIDEONOVĒROŠANAS EKRĀNĀ NOČEKO, KURŠ IR IEGĀJIS BEZ AUTO NUMURA IEVADĪŠANAS, IZDRUKĀ KVĪTI UN OPERATĪVI TO AIZNES UN AIZLIEK AIZ LOGU TĪRĪTĀJA SLOTIŅAS. TAS IR AFĒRAS BIZNESS, KĀ IZĢĒRBT PIRCĒJUS. PIERĀDĪJUMU PIRKUMA ČEKU NEŅEM VĒRĀ. KONTROLES LAIKS TIKAI 5 MINŪTES tas nav normāli, jo iepirkties par 5 minūtēm nav iespējams!. TĀ IR ŅIRGĀŠANĀS PAR KLIENTU, KURŠ veikalā ATSTĀJ SAVU NAUDU! NELIEKAM AUTO Cityparks Latvija AUTOSTĀVVIETĀS, LAI TIE BANKROTĒ!