www.sudzibas.lv Cityparks Nelikumīgs sods

Cityparks - Nelikumīgs sods

Pie veikala Maksima (vienības gatve 113) tika atstats automobils (06.04.2017) pulksten 13.30. Sakara ar jauniem noteikumiem es uzliku laika rādītāju zem priekšēja stikla, un norādīju savu laiku. Pēc 30 min biju atpakaļ. Un ieraudzīju sodu. Kāpēc viņš pat nepaskatījās uz stikla ka man tur viss ir norādīts? Uz bildes var redzēt ka man ir sarkanais laika rādītais.

smejiesvesels 07.04.2017

Uz konkrēto iestādi zvanīt nemēģinājāt? Sūdzības lv noteikti atcels sodu...:D

A [email protected] 07.04.2017

Zvaniju.Tur runa autoatbildetais.Uzrakstiju protestu pret savu sodu.Tagad vini raksta,jagaida 10 diena lietas izskatišanai.

A Al7 09.04.2017

Tur nevar stāvēt .

A Al7 09.04.2017

Tieši tajā rindā tikai ar Cityparks atļaujam , var stāvēt pretī maksimai ar laika zīmi.

B bw 26.04.2017

Nezinu kā 6.aprīlī, bet 1., 2., 3., 4.aprilī vietās, kur var stāvēt ar Cityparks atļaujām, informējošās zīmes bija aizķēpātas ar sarkanu krāsu. Līdz ar to, zīmju informācija nebija saprotama un sods nav piemēojams. Līguma nosacījumiem jābūt skaidriem un saprotamiem, lai tos varētu izpildīt.