www.sudzibas.lv Cityparks Nekorekta-nožēlojama attieksme

Cityparks - Nekorekta-nožēlojama attieksme

Pilnībā pievienojos iepriekš rakstītājai... "cityparks" ir nožēlojams kantoris un tie viņu nolīgtie (algotie) kontrolieri, visticamāk patiešām izmanto esošo stāvokli valstī, lai burtiski vaktētu katru, kurš neiekļaujas pāris minūtēs un neievada savu auto nr. Reģistratorā. Laikam, jau bezzsmadzeņu zēniem ir dota komanda;"jo vairāk plāksteru salīmēsiet, jo vairāk nopelnīsiet"
vakar bija tieši tāda pati situācija pie decco centra, Katlakalna ielā. Laukumi tukši, varbūt kādas padsmit automašīnas, pa visām stāvvietām... Un tās pašas, lielāko tiesu darbinieku mašīnas. Iegāju salonā un par reģistrāciju attapos tikai pēc kādām 5-8 minūtēm! (godīgi) protams, ka ar svētu pārliecību darīju savas lietas tālāk, domādams, ka savu pienākumu esmu izpildījis.
Nu, bet nē... Iznākot ārā, mani sagaidīja Skaisti noformēts"plāksteris" pie loga stikla. Tas viss, burtiski pāris minūšu laikā... Protams, pats it kā vainīgs, vai ne... Bet runa jau iet par morāli.
Diezgan pretīga sajūta radās, šajā jau tā saspringtajā laikā.
Cilvēki, esiet modri!

26.03.2020