www.sudzibas.lv Cityparks Negodprātīga attieksme

Cityparks - Negodprātīga attieksme

Ņemot vērā piesardzības pasākumus, kas jāievēro šobrīd vīrusa covid 19 izplatības laikā, nolēmu bērnus veikalā maxima (Vienības gatve 113) līdzi neņemt, bet gan atstāt, lai pagaida mašīnā. Steigā, jā aizmirsu, norādīt laiku novietojot pulkstentiņu redzamā vietā. Pēc pāris minūtēt man zvanīja bērns un Saka, ka kaut kāds vīrietis ielika kaut kādu Lapiņu logā. Sapratu pieļauto kļūdu, pametu pirkumu, izskrēju ārā, bet no kontroliera vairs nebija ne ziņas, ne miņas. Bērnam prasu vai tad viņš neredzēja, ka esat mašīnā uz ko bērns atbildēja, ka redzēja, jo viņi esot pat saskatījUšies.
Uzrakstīju citypark iesniegumu izskaidrojot situāciju. Uz ko viņi atbildēja, ka kontrolieris bērnus neredzēja. Diemžēl, varbūt lietus dēļ vai arī viņi jau zina kā jāfotografē, bet viņu bildēs bērnus mašīnā redzēt nevar. Kā var apiet mašīnai riņķī, bet neredzēt bērnus mašīnā? Vai sods par aizmirstu laika piefiksēšanu 30€ ir adekvāts? Es domāju, ka tas ir rekets.
Ņemot vērā, ka ir pirkuma čeks, kas apliecina, ka tajā laikā iepirkos maxima veikalā, un veikala apmeklētājiem ir stāvvieta par brīvu, nolēmu iesniegt sūdzību.
Situācijas patiesumu var apliecināt bērns, ir pirkuma čeks un piefiksēts zvans, ko bērns veica uzreiz pēs Lapiņas novietošanas.

28.04.2020

T

A Artūrs Dante 28.04.2020

Citypark uzliktie sodi ir krāpšana un cilvēku nezināšanas izmantošana, viņu soda kvīti var izmantot kā tualetes papīru.
Par šādu sodu uzlikšanu PTAC jau ir sodijis citypark ar 50000 eur sodu.

Pašvaldības policija par šādu parkāpumu jums ielīmētu plāksteri 40 eur vērtībā

B bw 28.04.2020

Varbūt vispirms savu 50 000 Eur sodu samaksā Mego izmeklētāj! Nu nav Tev varas funkcijas valstī un nedrīksti Tu sodu uzlikt! Tu vari tikai dīkt līgumsodu un nosiekalojies skraidīt pa stāvvietu.

M Mego izmeklētājs 28.04.2020

Apstāsanās un stavēsanas noteikumu parkāpums ,nekas vairak seit nav ,tā pat kā rīgassatiksmes stāvvietas ,tā pat eiropark .es savu zemi varu izīrēt kadam apsaimniekotājam vēlos .p.s. celazimes neviens nav atcēlis ,ja zime norāda ievietot pulksteni ,esi tik laipns ja registreties automātā , kur ir problēma?lūdzu

B bw 28.04.2020

Ceļa zīmes, apstāšanās un stāvēšanas pārkāpumus kontrolē policija nevis Mego izmeklētājs no Cityprka!

M Mego izmeklētājs 28.04.2020

Kapec desmitiem ,simtiem autovaditaju nesagādā izpildit zimes norādijumus ,bet atseviški individi uzskata sevi par "virs" likuma?

B bw 28.04.2020

No kura laika Cityparks izdod likumus?

M Mego izmeklētājs 28.04.2020

P.s. iebraucot manā privatajā pagalmā neieverojot zimi par atlaujām jus arī dabūsiet līgumsodu ...

B bw 28.04.2020

Grābstoties ar saviem netīrajiem pirkstiem gar mana privātā auto stikla tīrītājiem Tu arī dabūsi sodu! Tādi noteikumi ir manā auto ievietoti pie aizmugurējā loga.

Gaidu:))

A Artūrs Dante 28.04.2020

Bet bw izteica pilnīgāko analoģiju, likumiski viņam ir tieši tik pat daudz tiesību to darīt, ka citypark sodus likt.. :))

A Artūrs Dante 28.04.2020

Starp citu izskatās ka bw ir taisnība :) - paskatieties Mego komentāru vēsturi, pirmie komentāri pēc reģistrācijas tikai un vienīgi par labu citypark parazītiem. - attiecīgi uzskatu, ka kāds tās šaragas darbinieks :))))

tās firmeles soda lapiņas der tikai un vienīgi dibena slaucīšanai un punkts.
Es pats vienu reizi šādu saņēmu (lai gan tomēr cenšos ievērot stāvvietas noteikumus saprotot, ka pretējā gadijumā stāvlaukums būs pilns ar haļavšikiem, bet tajā pat laikā apzinos, ka tiesības uzlikt sodu viņiem nav nekāda, vienīgais ko viņi var izdarīt ir PALŪGT aizbraukt !) - tā kā redzēju kas viņu uzliku, saplēsu un aiznesu uzlicējam.

M Mego izmeklētājs 28.04.2020

Diemžēl ,vai par laimi nestradāju saja firmā ,bet varbut kadreiz dzīve piespiedīs un bus tur jastradā. Ja sādas sūdzības butu par jebkuru citu autostavvietu operatoru arī būt vinu pusē ,ja nav ieveroti noteikumi .es pats ieveroju noteikumus un tajā bridi kad parvietojos pa latviju ,eiropu utt sagaidu no citiem to pašu ,ja ieverotu vienkāršus noteikumus tad uz ielām nebutu sasistu auto un līķu . Un viss slēpjas sīkumos , ai pārkāpšu ātrumu ai nometīšu auto ka pagadas , ai parbraukšu krustojumu pie sarkanā utt

B bw 28.04.2020

Par citiem autostāvvietu apsaimniekotājiem nav tik daudz sūdzību, tas laikam apliecina to, ka Cityparks piekopj negodprātīgu komercpraksi. Ko arī ir atzinis PTAC. Es arī cenšos ievērot noteikumus, bet it visā jābūt samērībai, līdztiesībai. Veikala apmeklētājam bezmaksas stāvvietā nav jāskrien ar hronometru lasīt noteikumus, arī līgumsodiem jābūt samērīgiem. Lai prasītu līgumsodu, Cityparkam būtu jāpierāda, ka auto ir stāvējis ilgāk par atļauto bezmaksas laiku, nevis jāķer katrs aizmāršīgais 5 minūšu laikā. Šobrīd izskatās, ka Cityparks pamata bizness ir līgumsodu iekasēšana, jo ātrāk un vairāk, jo labāk. Žēl, ka cilvēki nesaprot un maksā Cityparkam.

T Turkey901 28.04.2020

Kāda starpība, stāvlaukums pie veikala vai meža vidū?
Uz privāta/ nomāta īpašuma katrs ir tiesīgs uzstādī savus noteikumus, viens sauc policiju un traktē to kā ielaušanos privātīpašumā, cits piestāda sodu saskaņā ar savas teritorijas lietošanas noteikumiem, kuriem lietotājs piekrī iebraucot teritorijā.
Tikpat labi cityparks varētu izsaukt policiju, ja pie iebrauktuves norādītu, ka īpašumā iebraukšana ir aizliegta.

B bw 28.04.2020

Turkey ir vēl viens Cityparks trollis ar šauru pierīti, kuram nekādi nepielec, ka viņš nevar uzlikt sodu un nevar izdot likumus. Viena frāze tītara teksā bija pareiza - jāsauc policija. Jo tikai policija drīkst uzlikt sodu. Nu izsauc policiju un paziņo, ka esmu ieradies uz veikalu iepirkties, ielauzies Tavā teritorijā, nolicis auto 2 stundu bezmaksas stāvvietā un mana mašīna stāv jau 5 minūtes. :)

A Artūrs Dante 28.04.2020

Tītar Tu dzīvo kaut kādā savā iedomu pasaulē, kas nekādā ziņā neatbilst patiesībai - nekomentē vairs nekad to ko tu nesaproti...
Ja citypark ir attiecīgās zemes īpašnieks un nevēlās, lai kāds tur iebrauc, lai aizstaisa teritoriju ciet un uzliek kieģeli - neviens tur nebrauks, ja vēlās iekasēt naudu par iebraukšanu, lai uzliek šlagbaumu un iekasē naudu par iebraukšanu, cilvēkam ir tiesības izvēlēties iebraukt vai nē, bet, ja uzliek informāciju uz KURU MAN NAV JĀSKATĀS !, iebraukšanu nekādi savādāk nekavējot - man nav jāpakļaujās viņu iekšējiem gribuļiem, - kā reiz šī saucās negodīga komercprakse, kad uzņēmums izmanto cilvēku nezināšanu lai tādejādi iedzīvotos.
Man kā LV pilsonim nav jāievēro neviena uzņēmuma iekšējie likumi ! - neviena, tāpēc ir LV normatīvie akti un likumi.

T Turkey901 29.04.2020

Divi slimie, kuriem smadzenes uzkārās uz cityparka, gaida nepacietība tikai un vienīgi šīs sūdzības un pašapmierinās ik reizi, kad var kāda cita viedoklim iebāzt savu priekšā.
Šis ir sūdzību portāls, kur cilvēki komentē par sūzību, nevis taisa savus slimos dialogus, privāti savu Citypark19 pandēmiju varat aptunāt vēstulēs privāt.
Katram ir savs viedoklis, katrs te var izteikties, taču vienam otram ir jāārstējas, jo smadzenes sagājušas sviestā un siekalas šķīst uz visām pusēm izdzirdot nosaukumu "Cityparks".

A Artūrs Dante 30.04.2020

Tītar tāda sajūta, ka kaut kur pēc napalma nosmirdēja, tas no Tevis ? :)
Šajā gadijumā ir runa par cita acī skabargu redzu, savā bluķi neredzu.
Es vienmēr komentēju tikai tagad, kad tik tiešām zinu, ja neesmu pārliecināts rakstu manuprāt, Tu savukārt kā tirgus bāba izsaki tikai un vienīgi savu viedokli, kas gandrīz vienmēr ir reāls tikai un vienīģi tavā iedomu pasaulītē.
Attiecīgi uzskatu un iesaku to darīt arī citiem šo tītaru vienkārši neņemt vērā - Tavs viedoklis ir tik pat nozīmīgs kā Napaleona no Tvaika 2 ...

T Turkey901 30.04.2020

Ir runa par to, ka katrs izsaka savu viedokli.
Tu savu izsaki par sūdzības autora ierakstu un nelien ar savu viedokli virsū citiem - katram ir tiesības uz savu un katram ir tiesības izteikties.
Un vienam otram siekalas šķīst par savu patiesību kura, patiesību sakot, katram ir sava un katram ir tiesības uz to.
Tā kā atslābsti un beidz čurāt karstu pie katra Citypark ieraksta!

O Olav 26.05.2020

Maksāt sodu eur30negrasījos un iesūdzēju šos krāpniekus.