www.sudzibas.lv Cityparks Negodīgs bizness, krāpšana

Cityparks - Negodīgs bizness, krāpšana

Pakārt aiz pautiem šitos mēslus būtu par maz. Valstī kārtības pieskatītājiem vispār galvas pakaļā, ka pieļauj šādu klaju pārdomātu shēmošanu uz cilvēku fizisku nespēju ievērot kkādu mazu brīdinājumu un tā līguma noslēgšāna bez pušu piedalīšanās uz Marsa u.c. planētas droši vien vnk nošautu, kā Staļina laikā

Z

Z zeBox 06.04.2018

Cityparks - Negodīgs bizness, krāpšana

Izskatās, ka kāds ir saņēmis savu pirmo sodu par stāvēšanu neatļautā vietā :D

TasEsLV 06.04.2018

Vieta jau atļauta, tikai persona nebija pakļāvusies plastmases plāksnītei ierakstīt savu auto reģ. nr. datorā.

donna b 06.04.2018

Ja Tu butu sis firmas ipasnieks, tad tik berzetu rocinas par kartejo soda naudu. Bet vispar japaklaujas kartibai, jaregistre savi autini un jalasa noteikumi, kas tagad parasti LIELIEM burtiem rakstiti apkart stavvietam, un tad nebus ari sie biznesmeni jabaro.

P Pelekais Latvietis 10.04.2018

Musdienas nav cilveciskas vertibas, ir tikai nauda ,visiem vinu vajag un pec iespejas vairak