www.sudzibas.lv Cityparks Negodīgs bizness

Cityparks - Negodīgs bizness

Esmu novērojusi, ka citypark stāvvietas uzraugi ļoti steidzas, lai uzliktu sodu kamēr masīnas īpašnieks vēl nav iznācis no veikala un aizbraucis (tātad ļoti labi saprot, ka klients uz pāris minūtēm iegājis veikalā!) . Tad ir pamatots jautājums – par ko īsti ir sods? Autostāvvieta pie veikala paredzēta veikala klientiem un ir bezmaksas. Tad jau sanāk, ka sods daudzos (pārsvarā visos gadījumos) tiek uzlikts par veikala apmeklējumu? Varbūt citypark tomēr vajadzētu izvēlēties citu taktiku, kā konstatēt pārkāpumu nevis iekasēt pārmēru lielas soda naudas par veikala apmeklējumu bez laiku fiksējošā pulksteņa uz mašīnas priekšējā paneļa? Var taču arī paši piefiksēt, kad mašīna ieradusies stāvvietā, neskriet 5 min. Laikā pēc tās iebraukšanas fotografēt un izrakstīt sodu, bet sodīt tikai pēc atļautā stāvēšanas laika (manā gadījumā 1,5 st.) pārsniegšanas. Un lai neatrunājas, ka nespēj izsekot! To nu gan spēj ideāli, jo manu mašīnu pēc iebraukšanas piefiksēja jau pāris minūšu laikā, tātad redzēja/zināja cikos iebraucu. Situācija pie daudziem rīgas lielveikaliem tagad izveidojusies ļoti pazemojoša, jo faktiski klients tiek sodīts par pirkuma veikšanu veikalā t. I. Par veikala apmeklējumu. Vai tāds ir citypark mērķis? Ja tā, tad mērķis ir sasniegts – vismaz es veikalu rimi dzirciema ielā 42 vairs nekad neapmeklēšu, lai gan biju ilggadēja tā kliente, jo aizvainojuma un pazemojuma sajūtas ir pārāk lielas, arī soda naudas apmērs izrāva pamatīgu robu makā. Taču kā saprotu, tad juridiski citypark viss ir kārtībā un tas turpinās savas darbības. Reāli ir izveidojusies situācija, ka notiek iedzīvošanās/laupīšana gaišā dienas laikā un vēl piedevām izrādās, ka tā ir likumīga. Kaut kas citypark darbības veidā un attieksmē pret cilvēkiem tomēr būtu jāmaina, ja mēs dzīvojam demokrātiskā un tiesiskā valstī.

G

Работяга 03.09.2018

Ja jus dzivotu demokratiska valsti tad citiparka varetu panemti visu iedzivotaju uz drabu citiparka kuram ir augstaka izglitiba, un kads skreja ar protokolu pie masinas tas cilveks baidoties ka paliks bez darba nevis mans tetuks mani aiztaves.. pec likuma jabut ta lai nebutu konflikta, piem iznak citiparks no masinas ielas vidu un uzliek sodu naudu tiem kuri apstajusies pie luksofora un neko nevar izdarit ejiet un maksajiet sodu kviti.. diemzel mes dzivojam tados valsts, pasvaldibas policijia ari ta rikojas, varat iesiesties kravas masina un aizbraukt pa veikaliem, rezultats bus tads pats ka citiparka..

Andris Sa 03.09.2018

Man pietiek 45 sekundes lai aiziet lidz veikalam un ievadit savu auto numuru (Rimi Valdemara).

Dainis 03.09.2018

Jūs pārkāpjat noteikumus un par to saņemat sodu tāda ir lietu kārtībā, jāreģistrējas šajās stāvvietās ir lai apkārtējo māju iedzīvotāji nepamestu savus auto šajās stāvvietās un veikalu apmeklētājiem būtu kur nolikt savu auto, ja jums par grūtu aparātā, vai aplikācijā ievadīt savu auto reģ nr tā jau ir tikai jūsu problēma :)

C critical thinker 03.09.2018

kā lūdzu, ko jūs iedomājaties, es tur nopirku sērkociņus taču!

C critical thinker 03.09.2018

gigga, dura (atvainjos, varbūt duraks). apsardzei nav jāsēž un jāpēta katras mašīnas iebraukšanas/izbraukšanas laiks. tev pirksti kleini, ka nevari reģistrēties?

G Giggga 04.09.2018

Sam durak! Citās valstīs tieši tā arī dara!

G Giggga 04.09.2018

Izskatās, ka citypark darbinieku/troļļu komentāri vien te tiek rakstīti. Bet kurš tad sunim asti cels, ja ne pats?;) Nauda nesmird, vai ne...

K Kristine Ozoliņa 12.10.2018

pievienojos komentam, ka te Citypark troļļo. Uzņēmuma oficiālā atbilde nav nekur redzama.. tāpat kā vairs neatbild uz telefona zvaniem/nesavieno ar operatoru (aizpildie elektroniski)