LV RU
www.sudzibas.lv Cityparks Negodīga komercprakse

Cityparks - Negodīga komercprakse

1 min nokavēta reģistrācija, Jelgavā :) Un darbinieks ir tik cītīgs, ka, kamēr lasu noteikumus, kur ir pilns ar neprecizitātēm un teksta, kuru var vienkārši nesaprast un pārprast, piefiksē automašīnu pirmo reizi. Kamēr eju ar meitu līdz automātam, 5 min laikā no pirmās reizes, piefiksē otro reizi un uzliek līgumsoda kvīti. Uzslavējiet jelgavā strādājošu city park Latvija darbinieku par labu darbu un atstājiet aiz viņa vw fox stikla tīrītāja slotiņas 11 euro, lai sakrātu jaunam vw fox:)

28.04.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

T

Komentāri (18)

D Domaataajs 28.04.2020

A vispār piereģistrējies vai 1 nokavēta minūte reģistrācijai ir domāts, ka nokavēji vienu minūti, lai aizbrauktu bez reģistrācijas (kas ir par brīvu un aizņem maksimums 7 pieskārienus ekrānam - reģ.nr un OK, un ko var izdarīt ar telefonu (ar to pašu, ar ko fotografēts Polo)

T TE2005 28.04.2020

Lai uzzinātu, ka var reģistrēties internetā, ir nepieciešams iepazīties ar noteikumiem (4 min). Lai reģistrētos internetā, ir nepieciešams internets telefonā - esmu vecmodīgs, man tāds nav ;)

T TE2005 28.04.2020

Kamēr eju reģistrēties, fox (nevis polo) īpašnieks jau printē soda kvīti ;) Saprotu, ka uzņēmums sevi mēģina aizstāvēt šajā portālā, bet šoreiz nebūs. Turklāt, kad mēģināju noskaidrot, kādā sakarā man ir sods, tikai izteikti draudi man un manai meitai. Viss ok, malacītis :)

A Artūrs Dante 28.04.2020

Šai organizācijai vispār nav nekādu tiesību uzlikt sodu, PTAC par to viņiem jau bija izrakstijusi 50000 sodu, viņi vienkārši izmanto cilvēku nezināšanu, nekas viņiem nav jāmaksā - ar viņu soda kvīti var droši iet uz tualeti..

D Domaataajs 28.04.2020

un pēc tam soda kvīti, kas netiek apmaksāta, nodod parādu piedziņai, ar ko vari mocīties pēc tam, kad kaut ko nevarēsi paņemt līdzingā, dēļ tā, ka pats neievēro noteikumus.

T TE2005 28.04.2020

Nē, var ņemt līzingu un kredītus - banka uz to neskatās.

A Artūrs Dante 28.04.2020

Lūk ! :))) - un tieši par šo es visu laiku arī runāju ! - Domaataajs tikko nodemonstrēja aitas bara domāšanu :))))))))))))))
Ja jūs parādu piedziņas kantorim rakstiet ierakstītu vēstuli - PARĀDAM NEPIEKRĪTU ! - līgumsods kļūst likumīgs TIKAI, ja viņam piekrīt abas puses ...un parādu piedziņās šaragai nav NEKĀDU tiesību ievietot jūs nekādā parādu bāzē, ja to izdara pavisam elementāra sūdzība PTAC un kantoris saņem sodu ...
p.s. Lūk tikko tika acīmredzami parādīts pateicoties kam šie krāpnieki dzīvo...

D Domaataajs 28.04.2020

Nu tad tik droši cīnaties ar viņiem, nevis nospiediet 7 pogas, kas ir bez maksas :)
Parādam nepiekrītu, hahaha :D :D - Tu novieto mašīnu, attiecīgi noslēdz līgumu (Civillikuma 1428., 1535., 1537), attiecīgi, piekrīti līumsodam jeb sekām, kas izriet no līguma nepildīšanas. Protams, var rī dabūt sodu un tad iet un kauties ar visiem, bet var arī nospiest septiņas pogas (bez maksas). Nepiekrīti soda apmēram - tinies no autostāvvietas, neviens neliek tur likt.
TE2005 - paldies, šo informāciju nezināju.

T TE2005 28.04.2020

Līgumā nav arī norādes cik ātri nepieciešams reģistrēties vai tās ir 2 min vai 20, nav arī norādes, ka stāvvietai vispār ir kāds bezmaksas laiks, nav norādes, kura reģistra automašīnas reģistrācijas nr jāievada, vai tas ir, piem, mana uzņēmuma reģistrs vai valsts reģistrs, nav atšifrējuma, kas ir "TC VIVO", utt. Tas viss ir jānoskaidro, iepazīstoties ar līgumu un tam laiks netiek atvēlēts vispār, cik saprodu no soda politikas.

D Domaataajs 28.04.2020

wow... nav arī norādīts, vai jāievada ar pirkstu. vai varbūt var vilkt nost bikses un ievadīt ar krānu? neieejiet arī absurdā, lūdzu.

T TE2005 28.04.2020

Viss ok, ievadījis biju (ar kuru vietu, lai paliek noslēpums 😄), sodu pārsūdzēju, valsts policijā par izteiktiem draudiem (kas ir nofilmēts) un auto skrāpējumu uzrakstīju un ptac par negodīgu komercpraksi un neprecīsu līgumu uzrajstīju...protams vieglāk 11 € samaksāt, ko uzņēmums arī izmanto, bet ne par to ir stāsts 😉

A Artūrs Dante 28.04.2020

rodās aizdomas, ka šis kadrs Domaatajs ir šo krāpnieku pārstāvis, jo adekvāti domājošs cilvēks krāpniekus neaizstāv.
Civillikuma 1535. Puses var dot savu piekrišanu vai nu abas reizē, vai viena pirms otras; tādā kārtā darījums var iesākties vai nu ar vienas puses apsolījumu, kuru pēc tam pieņem otra puse, vai arī ar pieņemšanu, kas izteikta pieprasījuma vai lūguma veidā.
1537. Ja līgumu slēdz starp klātneesošiem, tad tas uzskatāms par noslēgtu no tā brīža, kad priekšlikuma piedāvātāju ir sasniegusi priekšlikuma saņēmēja beznosacījuma piekrišana.

Izlasi rūpīgi un kārtīgi - līgumssodu var uzlikt tikai tad, ja es bezstrīda kārtībā piekrītu otras puses nosacījumiem, bet neviens adekvāts cilvēks šiem noteikumiem nepiekritīs, JO:

Kaut kādu uzrakstu ievietošanai pirms iebraukšanas nav nekāda juridiska spēka, un autovadītāja pienākums nav ievērot zīmes, kuras nav Ministru kabineta noteikumos Nr.279.

Tātad, ja Citypark nevēlās, lai autovadītāji novieto savu transportu viņu teritorijā ir zīme MK 279 259.1. 301 - šajā gadijumā sodu uzlikt ir tiesības ceļu policijai.
VAI
Citypark ir tiesības pirms iebraukšanas ar KATRU autovadītāju slēgt fizisku līgumu ar viņu nosacījumiem, līgumsodiem u.t.t. - šajā gadijumā līgums ir slēgts un līgumsodam ir juridiska vērtība.
Tas ko viņi izraksta ir KRĀPŠANA un cilvēku nezināšanas izmantošana.

D Domaataajs 28.04.2020

Novēlu veiksmi un pozitīvu situācijas iznākumu ;) ja tiešām viena minūte starpā, varbūt nāks pretī ;) ar citu privāto autostāvvietu uzņēmumu šādi izdevās vienoties kaut par soda samazinājumu.

D Domaataajs 28.04.2020

Manis pēc kaut ar mustangu viņš brauc. A ko vēro kontrolieri, nevis ej reģistrēties? Un parādi neprecizitātes viņu tekstā, ko norādi. Vaebūt tomēr pats vien esi vainīgs? Un tajā bildē izskatās, ka tur pa 5 minūtēm atpakaļgaitā var aiziet uz veikalu un piereģistrēt. 5 minūtes ir ilgāk, nekā Jums šķiet.
Tāpat, ja 5 min pēc pirmās bildes sods, vai tad bildē esat automašīnā? Ja neesat, tas sanāk, ka jau esat prom, un tur jau ilgāk par 5 minūtēm, vai tad ne tā?

T TE2005 28.04.2020

Kontrolieri nevēroju - nemaz viņu neredzēju, atradu viņu kādu stundu pēc tam, kad biju iepircies un aizbraucis prom un, ieraugot nepamatotu sodu, atgriezos ;)

Neprecizitātes viņa tekstā nav, ir neprecizitātes līgumā - vajag ne tikai domāt, bet arī lasīt ;)

Izlasiet noteikumus un uzrakstiet, cik laika jums nepieciešams :)

Vēlreiz uzrakstu, lai nav pārpratumi:
13:48 sods
13:49 reģistrācija
13:58 Rimi čeks
ap 15:00 uzņemtas pievienotās fotogrāfijas un saruna ar fox īpašnieku, draudu izteicēju :)

A Artūrs Dante 28.04.2020

TE2005 reāli malacis !, vairāk šādus cilvēkus, - nevis noliks galvu un samaksās krāpnieciski uzliktos 11 eur, bet panāks, ka soda uzlicēji paši samaksās sodu par negodīgu komercpraksi !
papildus, ja gadijumā kaut kad nākotnē uzrodās parādu piedzinēji - droši uzraksti man - es pilnībā bez maksas noformēšu pretenziju - viņi atšūsies uzreiz.
Ar antiparādu piedziņu nodarbojos jau samērā sen, un ļoti labi pārzinu šo jomu

T TE2005 28.04.2020

Ok, paldies! Man dusmas, ka tie parādu piedzinēji no mammas tomēr izvilka naudu, kgan teicu, lai neko nemaksā. Tagad mana kārta, bet problēma jau tā, ka viņi vienkārši izmanto tos, kas nedaudz lēnāki...

B bw 28.04.2020

TE2005 tiešām malacis. Es ar savu cīņu ar izcīnīju, vairāk kā gads pagāja, bet beidzot saņēmu Parādu piedzinēja apliecinājumu, ka pretenziju nav. Šim negodīgajam Cityparks kantorim nedrīkst maksāt pat 5 Eur. Gribu piebilst, ka ja lieta nonāk līdz parādu piedzinējam, tad droši var turpināt cīņu, jo parāda piedziņa ir iespējama tikai tad, ja ir skaidri pierādāms parāds, kas cēlies no tiesiska darījuma (Parādu ārpustiesas atgūšanas likums). Par tiesisku darījumu Cityparks gadījumā pat runa nevar būt, jo tiesiska darījuma dokumentus nav spējīgs ne Cityparks, ne Julianus uzrādīt. Jābrīnās tikai ka šī krāpnieciskā Cityparks komercdarbība tik ilgi tiek turpināta, pat pēc PTAC lēmuma un uzliktā soda.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes