www.sudzibas.lv Cityparks Neadekvāts sods

Cityparks - Neadekvāts sods

Joprojām nav risinājuma jau mēnešu vecam strīdam ar šo kompāniju par neatbilstoši izrakstītu sodu vienā no viņu stāvvietām. Biju reģistrējis auto un iznācis 2 min vēlāk, jau sods virsū. Protestēju, iebildu, jo jau biju ceļā uz auto, visi mani iebildumi netika ņemti vērā un joprojām man ir jāmaksā ne tas mazākais sods, kuru, protams, nevēlos un neplānoju maksāt. Risinājumi?

08.10.2019

Kl

H3 h3natymast€r 08.10.2019

PTAC rakstīji par savu gadījumu ? ja biji reģistrējis jau savu auto, bet sods uzlikts --- > tātad nedod pietiekošu laiku lai iepazītos ar noteikumiem un izpildītu to prasības.

Tu Turkey901 08.10.2019

Sods drīz vien tiks nodots parādu piedzinējiem, ja vēl nav nodots, un viņi pilnīgi noteikti nebūs ieinteresēti noskaidrot lietas apstākļus, piedevām prasīs savu komisijas maksu par parāda piedziņu.
Jūs atzināt, ka nokavējāt un stāvvieta netika savlaicīgi pagarināta, tātad noteikumu pārkāpums un Jūsu fainas fakts ir konstatēts, sods pamatots.
Tāpat kā iebraucot pārkingā ar numurzīmju nolasītāju, tur sodi ir tikpat pamatoti un neapstrīdami, pārkāpuma fakts konstatēts un reģistrēts.

Pacco_al 08.10.2019

Pilnīgi piekrītu šim viedoklim, tāpēc ieteiktu nomaksāt un pēc tam ja vēlaties cīnīties par savu taisnību to darīt, pretējā gadījumā būt tieši tā, kā Turkey901 aprakstīja un parādu piedzinēji tiešām neskaidros apstākļus. Tas radīs tikai papildus izdevumus, kuru tik vai tā beigu beigās nāksies samaksāt.

Iv Ivo 08.10.2019

Kategoriski nepiekrītu iepriekšējiem orātoriem, parādu piedzinēji ir tikai un vienīgi, hmm kā lai viņus pareizi noraksturo - pirdiens vējā - smird bet neko izdarīt nevar. Jebkurš, adekvāts un sevis cienošs cilvēks to saprot un cīnās par savam tiesībām tikai vergi nodur galviņu un maksā par visu maksā ko viņiem saka.

Bl BlackWhite 09.10.2019

Bla, bla. Un neviens nepamana ka tas kautkādās izdomātas sūdzības? Jau vairākas no šī profila-klients divi, vienas dienas laika. Nabadziņš, visi ir slikti 😄

Sa Saulaina diena 09.10.2019

Tas ko es daru, neapmeklēju nevienu tirdzniecības vietu, kas noslēgusi līgumu ar šo bandītisko veidojumu. Man arī bija sods 35 eiro par 10. min. iepirkšanos Rimi Dziciema ielā. Bija gan čeks par pirkumu gan rakstīju uz PTAC. Neko nepanācu. To sodu samaksāju, bet vairs neviens veiksls manu naudu nedabūs kur ir šie organizētie noziedznieki Citypark.