LV RU
www.sudzibas.lv Cityparks Неадекватный размер штрафа

Cityparks - Неадекватный размер штрафа

Забежала на 5 мин. в магазин,надо было просто посмотреть товар и цену, вернулась ,а там мне "подарочек" и как раз в день моего рождения! Я конечно не снимаю с себя вины за то ,что часики не оставила,как всегда до этого делала,голова была занята приготовлениями к празднику и я очень торопилась, но за 5 мин.30 евро это уже слишком! Такое впечатление,что меня там караулили ! Потому что действительно с момента моего выхода из машины и возвращения прошло всего 5 мин ! И если этот дежурный по штрафам видел,как я вышла из машины и не оставила часы,то вместо того чтобы кинуться выписывать штраф и запихивать его в кулёчек и под дворник, мог совершить более человечный поступок ,окликнув меня и напомнив про часы! Вопиющее безобразие ! Сумма штрафа неадекватна моему нарушению!

03.10.2019

Компания получила уведомление об этой жалобе

Ox

Komentāri (12)

Tu Turkey901 03.10.2019

Размер штрафа и условия пользования стоянкой не изменны и известны уже много лет, ничего не скрыто, как и размер штрафов на дорогах за превышение скорости или стоянку под знаком, но люди не учатся на ошибках.

H3 h3natymast€r 04.10.2019

tītara bezsmadzeņu trollis000 spamo arī okupantu valodā ... Pareizi jau ir, ja uzrakstīsi valsts valodā, tevi nesapratīs, un spams būs veltīgs ! Malaģetsss ! Pļutkins pļutkinovičičs un sūdaparx ar tevi lepojas !

Cr critical thinker 03.10.2019

man gan liekas, ka bijāt veikalā 5,32 minūtes, bukvaļņo...
vienreiz beidziet čīkstēt ar saviem attaisnojumiem par aizmiršanu un tamlīdzīgi. tūkstošiem citu nav problēma nolikt auto tur stāvvietās

Ka Kassandra 03.10.2019

Люблю жалобы куриц и деревенщин на эту компанию. Если бы не было этих штрафов, не было бы и мест для парковки, чтобы "забежать на 5 минут"

Для чего нужен судебный исполнитель?

donna b 04.10.2019

Ну а сколько должен быть штраф? 2 евро? Так все плевать на него будут. И да, ненавижу эту компанию, но они имеют право устанавливать штрафы. И вроде ПТАС штраф им выписал за несоразмерные штрафы (ха ха), но они его оспаривают. А в общем, играйте по правилам и не будет вам штрафов.

H3 h3natymast€r 04.10.2019

Raksti sūdzību PTAC. Nepieciešams dot signālu, par to ka(PTAC nr. 21. pk) lēmums netiek pildīts - lai liek papildus soda naudu un klapē ciet to izspiedēju - krāpnieku kantorīti.

Tu Turkey901 04.10.2019

Uzņēmums, kuram nekas nepieder - šodien ir un rīt vairs nav!
Dienu vēlāk atvērs jaunu SIA un pārslēgs autostāvvietu apsaimniekošanas līgumus, lielveikali neskries meklēt jaunus apšaubāmus sadarbības partnerus, kad ir iespēja turpināt sadarbību ar daudzu gadu garumā pārbaudītiem!
Piespriestos sodus nemaksās, pārstrīdēs tik ilgi, kamēr tie tiks atcelti vai iestāsies noilgums.

H3 h3natymast€r 05.10.2019

@Turkey901 - citiem vārdiem sakot, tavā ieskatā šādas bodītes , kuras nesniedz reālus pakalpojumus, bet iekasē naudu par neko un liek normālus sodus - tas ir normāli, pareizi, tā tam jābūt ? nošaujies, auns tu tāds.

Tu Turkey901 05.10.2019

Nopērc smadzenes, eža, un sāc reāli izvērtēt situāciju, šī ir cīņa ar vējdzirnavām, kuras nevar pieveikt un ir vienkārši jāspēlē pēc viņu noteikumiem, kā nekā visa šī "čīkstēšana" norit jau vairākus gadus no vietas bez jēgas.
Tur viss strādā kā saeļļots mehānisms, par visu ir padomāts, labākie juristi un ieinteresētās personas "nopirktas".
Vari atvērt savu uzņēmumu un iesaistīties sarunās ar Rimi/ Maxima par stāvvietu nomu, Jums noteikti viss izdosies, cilvēces glābējs!

H3 h3natymast€r 08.10.2019

@Turkey901 - di** ko gribi, bet neuzskatu so žīdisko maucīgo ''biznesu'' par kaut ko pareizu. starp citu,
skatos, tu ar savu nopirkto tītara smadzeni neko vairāk nevari izdomāt, kā tikai pūst to izspiedēju krāpnieku žīdu kropļu stabulēs - dziedāt viņu frekvencē un klārēt visiem, cik tas ir pareizi, ''atbilstoši likumiem'' utt.

Zu Zupis 14.10.2019

Pati esi vainīga... nav ko stāstīt pasaciņas... ir noteikumi kuri attiecās uz visiem un uz jebkuru laika periodu... ja tev bija grūti ar savu dibenu aiziet līdz reģstrācijas planšetei, kura bieži stāv ieejas veitverī, tad tas jau ir tavas fiziskās attīstības problēmas...

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes