www.sudzibas.lv Cityparks Naudas izspiešana stāvvietā pie maxima

Cityparks - Naudas izspiešana stāvvietā pie maxima

Vienības gatve 113. Iebraucu pēc darba nopirkt ēdamo, sen tur nebiju braucis un nezināju par īpašajiem noteikumiem. Pēc 30€ soda kvīts apskates tikai sapratu, ka 5m augstumā stabos ir nevis reklāmas, bet atgādinājumi uzlikt pulksteni. Man nav jālasa visi tie krāmi stabos. Par to, ka šī stāvvieta ir īpaša neliecina neviens ceļa apzīmējums, ceļa zīme p ir pie jebkura lielveikala.

26.12.2019

M Mego izmeklētājs 26.12.2019

Iebraucot teritorija ir zīme P ar papildzīmi kas norāda ka stāvēšana ir tik un tik, un nosacijumi kā kā norāda kas jādara.skatamies uz zīmēm nevis atlaižu plakātiem

J Janis Daubers 26.12.2019

Zīme P ar papildzīmi ir visos lielveikalu stāvlaukumos. Pirmssvētku burzmā pilnā stāvlaukumā ar to nepietiek, lai informētu mani par to, ka šī ir īpaša stāvvieta un šeit bez brīdinājuma uzliek 30€ sodu. Rakstīšu sūdzību PTAC, cits jau nekas neatliek.

L Lailailai 26.12.2019

Arī pie ieejas veikalos -jau iekšā Maxima, acu augstumā ir tāda pat zīme-atgādinājums.

J Janis Daubers 26.12.2019

Es nelasu nekādus plakātus, man nav tas jădara. Ja ir zīme "slapja grīda" to var saprastarī nelasot. Ir ceļu satiksmes noteikumi, ir sodi par noteikumu pārkāpšanu. Nevienu CSN neesmu pārkāpis, un lai slēgtu ofertas līgumu ar privātu kantori, man ir par to jābūt informētam kaut vai ar a/m logā novietotu brīdinājumu, visiem stāvvietas lietošanas noteikumiem un veidu, kādā es varu atteikties no šī līguma, ja kāds no noteikuma punktiem mani neapmierina.

M Mego izmeklētājs 26.12.2019

Kā jūs godātais neskatieties cela zīmes jo ir pirmssvētku burzma? Jāpadomā vai jums nebutu velreiz jānoliek csdd eksāmens ,ka zināms pārvietojoties pa koplietošanas celiem ir jāvēro zimes

J Janis Daubers 26.12.2019

Ja es pārkāpu ceļa zīmes P noteikumus, esmu gatavs saņemt sastādītu RPP protokolu. Krāpniekiem, kas izspiež naudu nāksies sākt strādāt normāli vai palikt bešā.

RPP uzliktu 40 eur atkal raudātu

J Janis Daubers 26.12.2019

Apgabaltiesas atzinums par to, ka šāda komercprakse ir nelikumīga ir spēkā, kamēr apelācijas tiesa nav lēmusi savādāk.
Sods 50 000+10 000€ gan vilksies garumā, kamēr atklāsies, ka citypark nemaz naudas nav.
Parādu piedzinējiem ies smagi, mēğinot tiesā pierādīt līgumsodus kas balstīti uz nelikumīgu komercpraksi. Praktiski neiespējami.

O Otis 26.12.2019

Likumdošanā nekur nav paredzēti atsevišķi punkti par ''neredzēju'', ''nepamanīju''. Iemesls tam visam ir viens - pietiekami ir tādu, kuri itkā nekad neko neredz, nepamana utt, tāpēc sodus saņem beigās visi.

J Janis Daubers 26.12.2019

Likumā nav punkta kas aizliedz piestādīt 30€ sodu par jebkādu papīra priekšmetu novietošanu manam auto uz stikla. Turklāt, paceļot slotiņu, viņi paraksta līgumu un piekrīt noteikumiem, kas rakstīti uz aizmugurējās riepas.

B BK 26.12.2019

Pats vainīgs ir un sūdzas te , ka kaut kāda vecene.

J Janis Daubers 26.12.2019

Citypark darbiniekiem ir vēl kādi komentāri par šo, vai uzskatīt šos par oficiālu atbildi un pievienot PTAC sūdzībai? Komentētāju saistībai ar citypark ir neapgāžami pierādījumi, taka skribelējiet droši ?

O Otis 26.12.2019

Tev tāds šaurs skatījums uz lietām, bet spriešanas spējas un viedokļu uztveršana tev ir vēl šaurāka. Šo jau šeit esmu atlasījies, ka jebkurš pretējs viedoklis uzreiz komentāra autoru ieceļ visādu uzņēmumu vadības, grāmatvedības un darbinieku rindās. Interesanti, bet ... ar mani neviens nav līgumu slēdzis (runājot taviem vārdiem). Tiec vien galā ar savu paranoju, ka visi tev apkārt ir tikai ienaidnieki un city(kā viņu tur) darbinieki.
Vēl līdz galam neesmu sapratis - tad tu iesi rakstīt to iesniegumu vai neiesi ? (hihihi)

J Janis Daubers 26.12.2019

Jau uzrakstiju PTAC elektroniski sūdzību, šobrīd apkopoju bildes no stāvlaukuma, jāieskanē maksimas čeks un vēl visādi sīkumi no logiem.

O Otis 26.12.2019

Tad centies to laiku vairāk veltīt bildītēm un skanerīšiem. Patreiz pārāk daudz mentālās enerģijas patērē kaut kādiem komentāriem.

J Janis Daubers 26.12.2019

Viss jau darīts, PTAC lapā ir pieejama visa info.

J Janis Daubers 26.12.2019

Jā, tūkstošiem.. Vēlāk tos pievieno tiesvedības materiāliem kā pierādījumu negodprātīgas komercprakses lietās, uzliek desmitiem tūkstošu eiro sodu, lietas gaitā izskatītais kalpo par tiesas precedentu sodu anulēšanai.. ?

J Janis Daubers 26.12.2019

Ja kas, arī sudzibas. Lv figurē lietas materiālos kopā ar komentāriem. Interesanti palasīt ?
Jums tiešām normāla darba nevienam nav, ja jāraksta firmām labvēlīgi komentāri pa kapeikām. Ja vēl maksātu normāli es saprastu- nauda nesmird

J Janis Daubers 26.12.2019

Tiesas lēmums pārtraukt nelikumīgo līgumsodu ieksēšanu un iekasēto līgumsodu atmaksa nebiedē?

J Janis Daubers 26.12.2019

Par savu algu, protams, neuztraucies- nav jau vienīgais ienākumu avots... Bet tas lai paliek VID pārziņā

L Lailailai 26.12.2019

Nākotnei tomēr rekomendēju iegādāties stāvvietu pulksteni, un iemācīties jebkurā vietā, kur nav maksas automātu, izlikt to redzamā vietā uz paneļa ar auto novietošanas laiku. Tā tomēr ir vispārpieņemta prakse un jāsāk pierast, ka jebkurā lielā pilsētā ar dzīvu satiksmi, daudz auto, būs brīdis, kad jebkura auto novietošanas vieta būs reglamentēta un ierobežota laikā vai ar naudu.

J Janis Daubers 26.12.2019

Piekrītu, nepretendēju uz haļavu, es arī maksāju maksas stāvvietās vienmēr un pulksteni izlieku, ja eju vazāties. Šeit ir pavisam cita pretenzija.

L Lailailai 26.12.2019

Kāda cita? Jūs neizdarījāt elementāro, bez fiziskas piepūles un bezmaksas veicamo darbu. Faktiski par savu paviršību , aizmāršīgu un/vai nezināšanu vainojam stāvlaukuma regulētājus (nez ko jūs teiktu, ja atbraucot uz veikalu, iepirkties, neatrastu nevienu brīvu vietu, kur nolikt auto, jo visu aizņemtu apkārtesošo ofisu un namu iedzīvotāju auto?)

J Janis Daubers 26.12.2019

Pretenzija ir par to, ka man uzliek līgumsodu, pienācīgi neinformējot par līguma nosacijumiem un līguma esamību kā tādu. Uz ielām ir viegli atšķiramas maksas stāvvietas, šeit pat nav skaidrs kur tieši sākas un beidzas citypark teritorija

O Otis 26.12.2019

Bet tu neesi vienīgais tāds. Un interesanti,ka praktiski visas sūdzības šeit ir saistītas ar to ,ka kāds kaut ko ''nav pamanījis''. Kā tu varēsi pierādīt, ka neesi neko pamanījis , ja tikmēr citi kaut kā pamana visu?

L Lailailai 26.12.2019

Kā reizi Vienības gatves Maxima viss ir vairāk kā skaidrs. K regulāra šī veikala apmeklētāja, varu teikt, ka tie uzraksti un brīdinājumi ir sabāzti visur. Un papildus aklajiem, bet vēl dzirdīgajiem- vēl pa mikrofonu periodiski tiek atgādināts par nepieciešamību izvietot stāvvietas pulksteni redzamā vietā uz auto paneļa

A Artūrs Dante 26.12.2019

Cityparks Latvija līdzīgi kā SIA Rīgas satiksme ir tikai Sabiedrība ar ierobežotu atbildību un administratīvo sodu uzlikt nevar, tāpēc šādam sodas ir vienkārši jālido miskastē kā jebkuram citam spamam, neko viņi tā pat izdarīt nevar, tas nav policijas uzliktais sods. Jebkurš līgumsods, vēlreiz atgādinu līdzīgi kā Rīgas satiksmē, ir vērā ņemams tikai, ja abas puses piekrīt un akceptē šo sodu. Tāpēc uzskatu, ka, Cityparks ar saviem gribuļiem par soda naudām var iet tālu un dikti, ja kas nepatīk lai vēršās tiesā, kur par viņiem tikai pasmiesies :)

Ivo 26.12.2019

BondsBonds 26.12.2019

Priecājies ka nav kā Japānā. Iebrauci, pēc 5min. paceļas šķērslis. Ja brauc prom, riepas cauras VAI maksā. Pienāks diena, kad tur nonāksim, jo tā būs lētāk.