www.sudzibas.lv Cityparks Naudas izspiešana

Cityparks - Naudas izspiešana

Pagājušā gada decembra beigās ar auto piestāju pie veikala Maxima Melnsila Ielā Rīgā. Esmu invalīds, regulāri dzeru zāles dažādu tablešu un kapsulu formā, bet autiņā beidzās ūdens krājums, tādēļ iegāju veikalā ar domu nopirkt pudeli ūdens, lai uzdzertu kārtējai zāļu porcijai. Iegājis (tik ātri man tas neiet... :) ) ) veikalā, sapratu, ka garās rindas pie kasēm dēļ, prātīgāk būs turpināt ceļu un piestāt kur citur. Izgāju no veikala, iekāpu auto un turpināju ceļu. Pirms k. Ulmaņa gatves ievēroju svešķermeni aiz logu tīrītāja, piestāju nestē un tur konstatēju, ka tā ir soda kvīts, ko izrakstījis cityparks kodētais darbinieks. Nolēmu piezvanīt cityparks klientu apkalpošanas centram, ko nožēlot nācās nekavējoties, jo no "laipnās " apkalpošanas man sākās stenokardijas lēkme, kārtējais kodētais darbinieks, kas sevi nosauca par Inesi, rupji pārtrauca sarunu uz atvadām uzstādot man vēl dažas diagnozes. Pat ļoti īsā saruna liek apšaubīt iespēju, ka viņai varētu būt medicīniskā izglītība... Labi, tas nu tā... Protams, ka ne zīmes stāvvietā, ne monitoru veikalā nepamanīju, galvā bija doma ātrāk iedzert zāles, bet "atrāvos" pēc pilnas programmas. Vēl jāpiebilst, ka zvanīju atkārtoti un lūdzu atbildēt uz jautājumiem par soda kvīti, bet ne telefoniski, ne e-pastā līdz šim brīdim atbildes nav. Cilvēki, esiet modri!..

03.01.2020

Papildināts Marissibo 11.02.2020

Atbildes nav joprojām.

Papildināts Marissibo 17.03.2020

Joprojām neesmu saņēmis pamatojumu vai skaidrojumu par apstrīdēts sodu...

L Lailailai 03.01.2020

Ja vien neēst redzes invalīds (ja reiz braucat pie auto stures, tad laikam tomēr neesat), tad noteikumi jāievēro visiem. Ij klibiem, ij šķībiem.
Stenokardija jums sākas dēļ tā, ka visdrīzāk nelietojat statīnus un kādus trankvilizatorus.

M Marissibo 03.01.2020

Vai tik jūs neesiet Inese... :))

L Lailailai 04.01.2020

Kas ir Inese? Cityparka priekšniece? Eju meklēt, kāpēc tas jums šķiet tik būtiski.

M Mego izmeklētājs 03.01.2020

Invalidam aiz vējstikla jabut invalīda zīmei

BondsBonds 03.01.2020

Par ko īsti sūdzība? Par to ka negribēji redzēt, ka par stāvēšanu jāmaksā? Ja pie stūres brauc, tad medicīniskā ir izieta, tātad pārējais ir atrunas,un vēl iežēlinoši stāti par tavām problēmām. Paskaties sūdzību vēsturi, te daudz tādu, kuri domā, ka ir vienlīdzīgāki ar citiem.

V vitols 04.01.2020

Tie nav valsts sodi, viņus vajag ignorēt.

M Marissibo 17.03.2020

Runā ir par attieksmi. Un par to, kā barojas krāpnieki..., kā šādi var pelnīt naudu? Ar cilvēku pazemošanu, ņirgāšanos, iebiedēšanu, draudiem... Es joprojām neesmu saņēmis skaidrojumu pēc būtības par piemēroto sodu, kaut viss jau aizgājis līdz parāda piedzinējam. Kautkādas sapīpējušās cityparks aitas atbild ar nesakarīgiem e-pastiem...