www.sudzibas.lv Cityparks Naudas izkrāpšana

AtrisinātaCityparks - Naudas izkrāpšana

Krāpnieki!
Piebraucu pie veikala pilsoņu ielā 1, Cityparks stāvvietā. kā paredzēts-piereģistrēju auto stāvēšanu automātā. Iznāku no veikala pēc 10min, man lapiņa logā-sods 25€. Zvanīju,rakstīju uz attiecīgo kantori,protams bez rezultāta. Pat atbildēt nepapūlējās.
Beigās ne par ko samaksāju 25€ lai nesāktos parādu piedziņa.
Riktīgi dusmīga...

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Everija 21.10.2017

Soda piešķiršanas komisija, izvērtējot lietas apstākļus,sodu ir anulējusi. Tikko tika veikta nepamatotā soda naudas atgriešana un atvainošanās no citypark.lv puses.
Problēma atrisināta. :)

E

TasEsLV 12.10.2017

Varbūt kļūdijies auto numurā (cilvēciski var uzspiest nepareizi)
Es tavā vietā nemaksātu ,kamēr viņi neatbild uz oficiālu iesniegumu.

L Lana2013 13.10.2017

Pilnīgi pareizi, pie tam prasiet OFICIĀLU atbildi AR PARAKSTU, ko viņi parasti nedara, tādējādi viņu vēstulēm nav juridiskā spēka!
Rakstiet [slēpt]@yahoo.com, apvienosimies pret viņiem!
NĪLA, Nekustamā īpašuma lietotāju apvienība

E Everija 21.10.2017

Man ir pat fotogrāfija ar tikko ievadītu auto numuru. Tur viss ir pareizi. Vienīgais tai automātā neparādās datums.

E Everija 21.10.2017

Ja tas būtu mans personiskais auto,tad varbūt varētu nemaksāt un gaidīt atbildi.
Tā kā jau mēnesi pārvietojos ar darba auto, tad negribas lai priekšniekiem nāk kaut kādi parādpiedziņas ziņojumi.

E Everija 21.10.2017

Mans sods ir ticis anulēts un naudu man atgrieza. :)

MacBeton 12.10.2017

Ja tu samaksāji tad esi dura un pelnijusi appisties.

M man 13.10.2017

Cien, AndronMc!

Lūdzu turpmāk ievērot sudzibas.lv mājas lapas noteikumus, un rakstīt komentārus bez rupjībām. Neievērošanas gadījumā, Jums tiks liegta apmeklēt sudzibas.lv mājas lapu.

Jūsu lietotāju konts ir nodots atbildīgai personai!

Ar cieņu,

Cien, man!

Vadoties no Jūsu lietotāja vēstures, Jums jau ir bijusi šāda pieredze. Prieks, ka pa šiem 5 gadiem esat augusi līdz civilizētai sarakstei. Veiksmi!

S Svekla 15.10.2017

Haralds Biete ir no Citypark, kurš nepamatoti soda autobraucējus!...plikpaurains ņuņņa! Uzmanaties...

E Everija 21.10.2017

Šoreiz tas bija Oskars Engevīrs.

I Ineseww 23.10.2017

"Soda piešķiršanas komisija" ! Ir nu gan augstās domās par savu nekaunīgo komerdarbību. Cityparkam NAV NEKĀDU tiesību PIEŠĶIRT sodus. Cityparks ir līgumslēdzēja puse un līguma neizpildes gadījumā ir tikai tiesīga prasīt līgumsoda apmaksu civiltiesiskā kārtā.