www.sudzibas.lv Cityparks Maksas autostāvvieta Bruknas 8 pie daudzīvokļu nama

Cityparks - Maksas autostāvvieta Bruknas 8 pie daudzīvokļu nama

Nesen pie mana dzīvokļa kur dzīvoju jau vairākus gadus uzlika maksas stāvvietu. Šī autostāvvieta stiepjas visas mājas garumā (4 kāpņu telpas) . Lai tagad noliktu savu automašīnu pie sava dzīvokļa man ir jāmaksā 45 eur mēnesī vai 420 eur gadā. Kādreiz kad es atbraucu mājās pēc garas darba dienas sūdzējos, ka nav kur nolikt mašīnu. Tagad saprotu, ka tā bija paradīze, jo tagad visa autostāvvieta ir tukša, jo neviens jau negrib likt savu transportlīdzekli maksas stāvvietā. Cilvēki liek mašīnas uz trotuāriem un iebrauktuvē, bet tikai ne maksas stāvvietā. Un pie citām mājām arī nevar likt, jo tur vajag atļaujas. Lūdzu ieklausāties manī cityparks un noņemiet šo autostāvvietu no Bruknas ielas 8. Nebojājiet cilvēkiem nervus un neiztukšojiet viņu kabatas krājumus. Šī stāvvieta bija bezmaksas visus šos gadu, kā arī tā bija diezgan pārpildīta. Tāpēc saku, ka šī bija visneloģiskākā vieta kur izveidot maksas stāvvietu.

10.04.2020

G

M Mego izmeklētājs 10.04.2020

Zemes īpašnieks ir izīrējis zemi un cityparks rīkojas

BondsBonds 10.04.2020

Laiks samierināties ka par stāvvietu jāmaksā. Tas ir normāli. Es maksāju un nesūdzos, jo saprotu, ka kādam tā stāvvieta jāapsaimnieko - jātīra sniegs, jālaba caurumi, jāmaksā nodokļi, jāuztur kanalizācijas noteka u. T. T.