LV RU
www.sudzibas.lv Cityparks Nesamērīgi, nepamatoti liels līgumsods

Cityparks Latvija - Nesamērīgi, nepamatoti liels līgumsods

Novietojot automašīnu stāvvietā, kuru apkalpo SIA "Cityparks Latvija", reģ. nr.:40103735168, jurid. adrese: Rīga, Ernestīnes iela 12, LV-1046, tālr.: 67 67 67 65 e-mail: [slēpt]@cityparks.lv , un nenorādot novietošanas laiku, citypark stāvvietas kontrolieris izraksta līgumsoda kvīti, kurā līgumsods noradīts 35.00 eiro apmērā, turklāt nenorādot konkrēti, kam šī naudas summa ir jāmaksā.(līgumsods būtībā tiek izrakstīts transportlīdzeklim, nevis personai - fiziskai vai juridiskai) Vēlos uzzināt pamatojumu šai naudas summai. Uzskatu, ka šādas, nesamērīgi, nepamatoti lielas līgumsoda naudas summas noteikšana ir pielīdzināma izspiešanai. Vēlos arī uzzināt par savām iespējām griezties tiesībsargājošās iestādēs, lai noskaidrotu, vai šis līgumsoda apmērs ir samērīgs, adekvāts, likumiem atbilstošs, un vai tiešam tas ir jāapmaksā, un kam tieši tas ir jādara.
https://www.tvnet.lv/6495025/ptac-soda-cityparks-latvija-par-negodigu-ricibu-pret-pateretajiem
Paldies jau iepriekš. Veiksmīgu jums arī turpmāku izspiešanu no cilvēkiem par neko.

Komentāri (30)

hola_amigo 12.03.2019

Novietojot automašīnu stāvvietā, kuru apkalpo SIA "Cityparks Latvija" un nenorādot novietošanas laiku, citypark stāvvietas kontrolieris izraksta līgumsoda kvīti, kurā līgumsods noradīts 35.00 eiro apmērā tiek izrakstīts transportlīdzeklim

Sis ir parkopets no tava ieraxta

h3natymast€r 12.03.2019

tu sūduparka trolli, tad lūdzu, prasi līgumsoda naudu no transportlīdzekļa !

Pacco_al 12.03.2019

Man patīk šie nācijas pārstāvji. Neuzskata par vajadzīgu samaksāt par stāvēšanu, bet kad tos pieķer un liek maksāt sodu gatavi līdz pat ANO sūdzēties. Var būt tomēr iesākumā iemācīsimies apmaksāt pakalpojumu?
Šeit var atrasti lietošanas noteikumus: http://cityparks.lv/autostavvietas/ka-izmantot-autostavvietu
Tu vēlies uzzināt summas pamatojumu? Nu atvainojiet jūsu augstlabdzimtība. Kāpēc jūs iedomājaties, ka pēc tam, ka jūs esat pārkāpis lietošanas noteikumus, kādam citam būtu jājūtas vainīgam, jāatvainojas jums un jāskaidro nu kāpēc tieši 35.- EUR? Vai nebūs par daudz uzmanības prasīts jūsu necilai personai? Jo atgādināšu, ka visa pamatā tomēr ir tas, ka par stāvvietu nemaksājāt tieši jūs.
Bet ja tomēr smadzeņu nav lai saprastu, ka tomēr nav taisnība jums šinī jautājumā, tad protams ir jāņem advokāts jāvēršas tiesā un jāaizstāv sava nekaunība ar putām uz lūpām līdz beigām, izmetot vēl kaudzi naudas un sava laika, jo mēs taču esam principiāli. Nu lai veicas.

Bw bw 12.03.2019

Pacco al veidīgie ir Cityparks krāpnieki vai roklaižas. Mēs, šīs nācijas pārstāvji, jā, sūdzēsimies līdz ANO. Jo Cityparkam nav tiesības vispār kādam uzlikt un izspiest sodus. Cityparkam nav deleģētas policijas vai valsts pārvaldes funkcijas. Cityparks izdomātie noteikumi nav likums un nekāds sods nav iespējams. Savukārt prasīt līgumsoda apmaksu Cityparks var tikai saskaņā ar Civillikumu, kas paredz - Līgumsods par saistību nepienācīgu izpildi vai neizpildīšanu īstā laikā (termiņā) var tikt noteikts ne vairāk par 10 procentiem no pamatparāda vai galvenās saistības apmēra. Tā, ka Cityparkam ir jāspēj pierādīt savi zaudējumi un jāpamato kapēc 35 Eur. P.S. Sūdzības autor! Cīnies un raksti kur vien var, pirmkārt uz PTAC, kurš šobrīd reaģē. Es savu izcīnīju, aizgāja līdz Julianus Inkasso, pēc gada sarakstes sodu tomēr nācās atcelt. Nav žēl ne sava laika, ne līdzekļu, lai noliktu pie vietas krāpniekus un izspiedējus.

h3natymast€r 12.03.2019

jūsu ļoti augstdzimusī un izcilā personība, Jūs būtu sūdu-izspiedēju-park Sbezatbildības pārstāvis ? varu vērsties pie jums uz konsultāciju par šo jautājumu, ja izrādāt šāda līmeņa erudīciju ? ''''Kāpēc jūs iedomājaties, ka pēc tam, ka jūs esat pārkāpis lietošanas noteikumus, kādam citam būtu jājūtas vainīgam, jāatvainojas jums un jāskaidro nu kāpēc tieši 35.- EUR?''''' © - jūsu zināšanai, nekur tekstā nenorādu, ka kāds cits būtu vainīgs - vienīgais, vēršu uzmanību uz sūduparka piekopto komercpraksi . '''''''Bet ja tomēr smadzeņu nav lai saprastu, ka tomēr nav taisnība jums šinī jautājumā, tad protams ir jāņem advokāts jāvēršas tiesā un jāaizstāv sava nekaunība ar putām uz lūpām līdz beigām, izmetot vēl kaudzi naudas un sava laika, jo mēs taču esam principiāli. Nu lai veicas. ''''''' © jums laikam ir par daudz smadzeņu - tavs smadzeņu pods plīst pušu no baltās vielas pārpilnības, laikam galva sāp, jūtu līdzi. to secinu jo, jūs laikam uzskatāt 35 eur sodu par auto novietošanu uz 10 minūtēm, 1. reizi bez brīdinājuma atbilstošu, un mana NEKAUNĪBA(!) ir tas ka es prasu adekvātu skaidrojumu par naudu, kas tiek prasīta. P. S. - kādu nāciju jūs pārstāvat ? Žīdu ādasmaucēju nāciju, ja , uzminēju ? Paldies par veiksmes vēlējumu. :)

Pacco_al 13.03.2019

"jūsu zināšanai, nekur tekstā nenorādu, ka kāds cits būtu vainīgs" ļoti labi, bet ar pirksta pakratīšanu šoreiz netiks cauri, tāpēc 35 euro velkam ārā un dodamies pie kases. Kurš nu kādu praksi piekopj, lai paliek viņa ziņā.
35.- EUR nav maksa par auto novietošanu uz 10 minūtēm, bet gan sods par to, ka netika nopirkta biļete. Ja nebūtu kontrolieris uzķēris, tā arī aizbrauktu nemaksājis un tā nu reizes reizē. Tagad vai nu vairāk tur nebrauksi, vai arī maksāsi savlaicīgi. Neradīsies vismaz visatļautības sindroms. Lai veica.

h3natymast€r 13.03.2019

Tev ir lieki 35 e, ja? Tad lūdzu, droši samaksā mana transportlīdzekļa vietā, par to ka nebija norādīts novietošanas laiks. Būsi izdarījis labu darbiņu, citādi, jums, šeit gudri d**** nav nekāds varoņdarbs, nedz cienījama rīcība. Paldies par uzmanību. :)

Bw bw 14.03.2019

Ar Civillikumu noteikts, ka līgumsods nedrīkst pārsniegt 10% no zaudējumu apmēra. Vai auto novietošanas biļete Cityparks maksā 350 Eur?

Li LielsAnuss 30.05.2019

Pacco_al Tas vēl ir jautājums, kurš te ir par stulbu saprast, kas īsti notiek.
Valstī ir likumdošana, tā nosaka ko var un ko nevar darīt privātās un juridiskās personas.
Juridiskā persona CityPark pārkapj tavas valsts likumdošanu un tu viņus aizstāv savas valsts godīgu(varbūt apmulsušu, vai pat stulbu, kam tas rūp?) iedzivotāju priekšā... Viens nesamaksāja par stāvvietu, cits atklāti jāj visu valsti(un starp citu nemalsā Valsts uzliktos sodus par negodīgu komercpraksi!).
Padomā par savas puses izvēl vēlreiz.

ramona 12.03.2019

Tu iebrauci viņu teritorijā ar viņu noteikumiem. Tu neievēro šos noteikumus, vot i jāmaksā. Kur problēma?
Tas tāpat kā ar citu pakalpojumu. Nepatīk? Izvēlies citu un nečīksti.

h3natymast€r 12.03.2019

šī saite ir parezēta čīkstēšanai.(lasi - sūdzībām) tādi mēslu-parka troļļi kā tu, izmato šo platformulai nodirstu tos , kuri sūdzas par SIA kas piekopj negodīgu komercpraksi.

Pi Pif 13.03.2019

Bet tu taču varēji tur savu auto neatstāt. Kur problēma?
Tu ko, gribēji, lai kontrolieris sēž pie tava auto un gaida kamēr atnāksi atpakaļ un uzliktu sodu atbilstoši laikam, ko pavadīji pārkāpjot stāvvietas noteikumus?

Bw bw 15.03.2019

Kontolieris nevar prasīt līgumsodu mašīnai, jo tā nav rīcībspējīga, tātad jāgaida vadītājs. Cityparks darboņi baidās noraut pa muti, tāpēc sēž krūmos un pie katras izdevības jož līmēt lapeles uz auto logiem. Es turpmāk ielikšu savus noteikumus uz mašīnas paneļa, ka Cityparks darboņi ar savām spalvainajām un alkatīgajām rokām nedrīkst pieskarties manam auto. Ja pārkāps manus noteikumus būs sods jāmaksā 120 Eur.

Bk BK 12.03.2019

Pats vainīgs ir un vel te sūdzas. Kauna nav?

h3natymast€r 12.03.2019

šī saite ir parezēta čīkstēšanai.(lasi - sūdzībām) tādi mēslu-parka troļļi kā tu, izmato šo platformulai nodirstu tos , kuri sūdzas par SIA kas piekopj negodīgu komercpraksi.©

Bk BK 13.03.2019

Mēsls esi tu.

h3natymast€r 13.03.2019

tas ir tavs maksimums, izspiedēju-kropļu-parka trolli ? par to tevi nepaaugstinās amatā, nebūs algas pielikuma. ;)

Sa SantaDreimane 12.03.2019

Šāda sistēma ir domāta, lai tur nenovietotu autiņus caurām dienām. Neviens nestāvēs un nevajadzētu stāvēt un vaktēt cik tad ilgi tas auto tur stāv. Noteikumi nav ievēroti, nu tad maksā. Lūk arī pamatojums.

h3natymast€r 12.03.2019

tātad, ja es savu vāģi novietošu kkur Rīgas centrā, sūdu parka stāvvietā, uz , piemēram, gadu, man arī būs jāmaksā tikai 35 eur līgumsods , ja ?

Pi Pif 13.03.2019

Nē. Noteikumus palasi. Tavs auto jau sen būs aizvest...

Bw bw 15.03.2019

Uzkar tos savus noteikumus uz nagliņas!

Cr critical thinker 12.03.2019

droši vari griezties (vispār jau vērsties) visās iestādēs pēc kārtas un gūt skaidrojumus.

h3natymast€r 12.03.2019

vērsīšos pie tevis, sūdu parka trolli. ko man ieteiksi ?

Bw bw 12.03.2019

Pacco al, BK, ramon veidīgie ir Cityparks krāpnieki vai roklaižas. Mēs, šīs nācijas pārstāvji, jā, sūdzēsimies līdz ANO. Jo Cityparkam nav tiesības vispār kādam uzlikt un izspiest sodus. Cityparkam nav deleģētas policijas vai valsts pārvaldes funkcijas. Cityparks izdomātie noteikumi nav likums un nekāds sods nav iespējams. Savukārt prasīt līgumsoda apmaksu Cityparks var tikai saskaņā ar Civillikumu, kas paredz - Līgumsods par saistību nepienācīgu izpildi vai neizpildīšanu īstā laikā (termiņā) var tikt noteikts ne vairāk par 10 procentiem no pamatparāda vai galvenās saistības apmēra. Tā, ka Cityparkam ir jāspēj pierādīt savi zaudējumi un jāpamato kapēc 35 Eur. P.S. Sūdzības autor! Cīnies un raksti kur vien var, pirmkārt uz PTAC, kurš šobrīd reaģē. Es savu izcīnīju, aizgāja līdz Julianus Inkasso, pēc gada sarakstes sodu tomēr nācās atcelt. Nav žēl ne sava laika, ne līdzekļu, lai noliktu pie vietas krāpniekus un izspiedējus.

h3natymast€r 15.03.2019

paldies par iedrošinājumu. :) es jau cīnos.

Bk BK 13.03.2019

Cilvēkam ir problēmas ar galvu. Pats ir vainīgs, bet vaino citus. Aizej pie nervu ārsta.

h3natymast€r 13.03.2019

Nu, kuru tieši es vainoju?
Kuram cilvēkam? Tev, sūdu-parka trollim, ja? Cik tev maksā izspiedēju-kropļu-parks par šo spamu?

Bw bw 14.03.2019

Cityparkam nav tiesības vispār kādam uzlikt un izspiest sodus. Cityparkam nav deleģētas policijas vai valsts pārvaldes funkcijas. Cityparks izdomātie noteikumi nav likums un nekāds sods nav iespējams. Savukārt prasīt līgumsoda apmaksu Cityparks var tikai saskaņā ar Civillikumu. Līgumsods par saistību nepienācīgu izpildi vai neizpildīšanu īstā laikā (termiņā) var tikt noteikts ne vairāk par 10 procentiem no pamatparāda vai galvenās saistības apmēra. Tā, ka Cityparkam ir jāspēj pierādīt savi zaudējumi un jāpamato kapēc 35 Eur. Nemaksājiet krāpniekiem, kuri iedzīvojas uz Jūsu bailēm un nezināšanu. Cerams, ka nomaksājot PTAC uzlikto sodu 50 000 Eur, tas augonis Cityparks iznīks pats.

h3natymast€r 15.03.2019

tas būtu labs scenārijs, ka tie maucīgie žīdiskie izspiedēji (lasi - sūduparks) iznīktu

ramona 25.03.2019

Kad būsi durkâ, palūko, lai auto kārtīgi novietots. Savādāk būs atkal sūdzība.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes