www.sudzibas.lv Cityparks Krāpšana, klientu maldināšana, negodīgi līguma nosacījumi

Cityparks Latvija - Krāpšana, klientu maldināšana, negodīgi līguma nosacījumi

Apstājos stāvvietā pie Vc aura Nīcgales 1 Rīga (steidzīgā kārtā, biju ar bērnu pie ārsta 25 min.) un dabūju 30 eur. Gribēju ievadīt a/m datus parkomatā, (noslēdzot tādejādi piespiedu līgumu) bet nekur tāda nav! Kāpēc? Apgriezties atpakaļ jau nebija iespējas, jo bijām jau pie ārsta.
Rīkojas ļoti maldinoši, iebraucot stāvvietas teritorijā, (kurā starp citu, šausmīgā stāvoklī) nav ne iežogojuma, ne barjera, ne vārtu, t. I. Var vienkārši nepamanīt šo zīmi. Turklāt 10 metru attālumā atrodas bezmaksas stāvvieta pie dzīvojamās mājas.
Cityparks grib nopelnīt uz manis 30 eur par 25 min, proti, absolūti nesamērīgu summu!
Tas ir, ja es būtu noslēdzis līgumu par autostāvvietu, es samaksātu ap 0,63 eur, t. I. Līgumsods ir 48 (!) reizes lielāks par līguma pamatsummu!
Uzskatu, ka pie Veselības centra ir noteikti jābūt bezmaksas laikam stāvēšanai. Jūtos aplaupīts kā kādreiz 90-s gados! Pretīgi un bezkaunīgi! Ja arī bez tā saņemiet naudu “ne par ko”, tad kur ir bezmaksas stundas? Par ko poliklīnika ir sliktākā par veikaliem?
Es "augsti vērtēju" skandalozi pazīstamā cityparks vēlmi izspiest naudu no cilvēkiem un šantažēt tos bez apelācijas ar to kā “labāk samaksājiet uzreiz, jo jums neko neizdosies pierādīt”. (informācija no bukleta, kas novietojams kopā ar līgumsoda kvīti) tā ir 100% bezkaunīga šantāža, naudas izspiešanā un krāpšana!
Paziņoju, ka “sodu” (proti, līgumsoda jeb naudas izspiešanas mēģinājumu) neatzīstu, jo nebiju izteicis savu gribu “klusējot” un, līdz ar to, līgumattiecību starp mums neapstāv, jo nedevu nekādu piekrišanu naudas iekasēšanai no manis.

23.01.2023

R RunčaĶepa 23.01.2023

Ak, cik jautri!

Ja blakus bija pilnīgi bezmaksas stāvvieta, kādēļ neizmantojāt to, bet iebraucāt maksas stāvvietā?
Ja bija tik steidzams ar bērnu apmeklēt veselības centru, tad... var būt, tas ir vērts?

Sakarā ar līgumsoda apmēru, tā taču ir jābūt, ka sodam ir stipri jāparsniedz, jo citādi sods kļūs par apmaksas veidu, nevis sodu. Neviens taču nemaksās kārtējo maksu,

Bezmaksas stunda pie T/C ir tādēļ, ka to laiku apmaksā T/C īpašnieki. Acīmredzams, ka poliklīnika neapmaksā to stundu.

Tātad, izmantot parkinga vietu jūs gribat, bet maksāt par to - nē?
Ļoti jautri, bet ļoti negodprātīgi.
Jums jau bērns ir, bet iemācīties maksāt par savām rīcībam vēl nepaspējāt. Fuj tādam būt.

C Cityparks klients 23.01.2023

O! Uzreiz Citiparks pārstāvis-aizstāvis ir klāt!)
Iesaku iepazīties ar šo:
un arī ar šo:
lai saprastu kā šie "uzņēmēji" jau sen ir pārkāpuši vai ignorējuši visus iespejamus patērētāju tiesību un labas komercprakses normas.
Par SIA Cityparks Latvija īstenoto komercpraksi par negodīgu, PTAC uzlika soda naudu 50 000 EUR apmērā.
Par to kā līgumsodam ir stipri jāparsniedz pamatsumma - meli. Palasiet PTAC viedokli par šo un tiesas praksi, it īpaši paterētāju tiesību lietās.

S Stenlijs 03.04.2023

>Bezmaksas stunda pie T/C ir tādēļ, ka to laiku apmaksā T/C īpašnieki.

To neapmaksā T/C. T/C vēl vairāk uzvārās un izīrē šo vietu krāpniekkantorim.

T taisnibascinitajs3 24.01.2023

Vienkārši nepamanījāt abās ceļa pusēs P ar maksas simbolu iebraucot un izbraucot? Teritorijā uz sētas pat sazīmēti lieli Parking simboli ar maksas kases aparāta simbolu klāt.

S Stenlijs 14.02.2023

Nu un tad? Ko tālāk? Ja tiek pārkāpti maksas stāvvietas noteikumi, tad it jāsauc policija nevis jāstāda līgumsodi automašīnai, kas nemaz nav persona.
Vienkārši ignorēt šīs lapiņas un miers.

P.S. Atgādinu, ka joprojām atbildot uz manu komentāru līgumsods ir 100EUR, bez pārsūdzēšanas iespējām, kā arī rakstot man privātu ziņu administratīvie izdevumi sastāda 100EUR papildus jau minētajam līgumsodam. Viss atbilstoši Civillikumam, atbilde apstiprina piekrišanu līgumam. Līgumsoda neapmaksas gadījumā būs sūdzība.

S Stenlijs 14.02.2023

Te piemērs iesniegumam kuru jāraksta. Nekas tiem krāpniekiem nav jāmaksā, auto nevar noslēgt līgumu un ar ko noslēguši līgumu nemaz nezina. Tā kā gaidiet līdz auto īpašnieks saņem vēstuli(ja vispār saņems un tikai tad rakstiet iesniegumu, lai atšujas citādi iedodot savus datus izmantos pret jums. Līdz tiesai tas nemaz nenonāks, jo nav jau par ko.
Nekādā gadījumā arī neejiet Cityparketnieku krāpnieku lapā un nevadiet nekādus numurus.

F Facepalm 27.03.2023
Пока вы регистрируете машину в автомате - ловите штраф

Пока вы регистрируете машину в автомате - ловите штраф.
"Классный бизнес" по-латвийски.

S Sudzibas.lv Admin 16.04.2023

F Facepalm 11.05.2023

Sveiki,

Es uzrakstīju kompānija, paskaidroju situaciju, pievienoju soda numuru ar laikiem kad bija izrakstīts sods un CityPark noņēma no manis sodu.

Paldies arī jums par to ka nododat info tālāk!