Cityparks Latvija - Krāpšana

Šodien 18.07.2017 iebraucot veikalā mego uz dzelzavas ielas 74, ieejot veikalā uz 10 min un tad nākot ārā pie loga bija pielikta lapiņa ar sodu 25 eur apmērā, kaut gan nezinu pa kuru laiku viņi ir uzlikuši šeit to savu maksas stāvietu un ieraduma dēļ braucot veikala teritorijā novietoju mašīnu kā vienmēr. Ne lapiņas ne pildspalvas līdzi man arī nebija ja arī es būtu pamanījis to plakātu, tādās vietās jāliek aparāti kas izdot lapiņasar laiku, nevis gļēvi gaidīt kamēr kāds nepamanot paziņojumu ieet veikalā un tad aši fotografē mašīnu un liek kosmiskos sodus 25 eur apmērā. Kad gribēju aprunāties ar kontrolieri Oskaru viņš aši ieraugot mani aiztinās prom kaut ganlabi mani redzēja... Gan jau kādreiz satikšu tevi!