LV RU
www.sudzibas.lv Cityparks Cityparks Latvija - nesamērīgs, nepamatots līgumsods

Cityparks Latvija - Cityparks Latvija - nesamērīgs, nepamatots līgumsods

Uzskatu, ka Cityparks Latvija piespriestais līgums sods ir nepamatots.
Autostāvvietas lietošanas noteikumi ir rakstīti ar maziem burtiem uz mazas tāfeles pie iebraukšanas ceļa, nogriežoties Vienības gatves 113 teritorijā, kur nedrīkst apstāties. Nav iespējas esot transporta līdzeklī, vienlaicīgi atrasties teritorijā un iepazīties ar noteikumiem, vietā, kur apstākļi ir neatbilstoši šo noteikumu lasīšanai. Noteikumos nav izcelts līgumsods, lai varētu saprast saucamajos noteikumos (līgumā) iekļautās sankcijas.
Izspiešana dēļ steidzīgiem vadītājiem. Nav pamatots līgumsods.
Lai sauc policiju, kas soda par CSN noteikumu pārkāpumu, ja reiz ir pārkāpts kāds CSN punkts.

SIA Cityparks Latvija nepilda PTAC lēmumu:
http://www.ptac.gov.lv/lv/news/ptac-atzist-sia-cityparks-istenoto-komercpraksi-par-negodigu

kur PTAC lēmumā norāda, ka, ja SIA Cityparks Latvija turpina piemērot netaisnīgo līgumsodu, patērētājam jāvēršas pie SIA Cityparks Latvija strīda risināšanai, PTAC lēmumu izmantojot kā pierādījumu, savukārt SIA Cityparks Latvija ir jānodrošina objektīva un patērētāju tiesiskajām interesēm atbilstoša sūdzību izskatīšana pēc būtības.

Par automašīnas nereģistrēšanu vai par norādes neizvietošanu par autostāvvietas izmantošanas uzsākšanas laiku SIA Cityparks Latvija ir piemērojuši kārtējo Līgumsodu, kas ir neproporcionāli liels, SIA Cityparks Latvija to nevar pamatot ar attiecīgā pārkāpuma rezultātā radītiem zaudējumiem vai citiem objektīvi izvērtējamiem un būtiskiem apstākļiem.

Līgumsoda, maksājuma uzdevumā - neredzu summu vārdiem, paraksta tiesīgās personas vārdu, uzvārdu, kas šo dokumentu izdod; turklāt sodu par stāvēšanas zīmes pārkāpumu var piemērot atbilstoši CSN noteikumiem, kur soda naudu par šo pārkāpumu noteikti nesaņem SIA Cityparks Latvija.

Sa

Komentāri (1)

h3natymast€r 30.09.2019

nemaksā viņiem ne centa vienkārši. viņi (sūdaparks) ne nodrošina ''maksas'' pakalpojumu, nedz kaut ko apskaimnieko. tiesas ceļā arī viņi neko nevar piedzīt - nav līguma, nav nekādu parakstu, + viņi stāvvietas izmantošanu definē kā ''nomas'' līgumu, bet tā nav un nevar būt nomas līguma situācija juridiski.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes