www.sudzibas.lv Cityparks apstāšanās

Cityparks Latvija - apstāšanās

Darbinieki vienkārši kretīni kam būtu jāizrauj kājas. 3min laikā ko biju ieskrējis veikalā, jau lapiņa logā. Mājaslapa un tālrunis izveidots maksimāli lai nebūtu iespējas neko sūdzēties. par pašu stāvvietu vispār nerunājot, pat nav kur izdrukāt apstāšanās laika sākumu.

19.10.2018

Andris Sa 19.10.2018

Neko drukat nevajag. Vajag ievadit savu auto Nr registresanas terminala un viss. Visur par to rakstits.

K Kājas izraut! 19.10.2018

Neeksistē tādas vietas kur to izdarīt! tāda termināļa nav! vienkārši nav! zinu, ka tāds ir pie Mūkusalas apļa maxima stāvvietā, bet konkrētajā vienības gatves maximas stāvlaukumā tāda automāta nav!

C critical thinker 20.10.2018

ko tu tur gribi izdrukāt?

A arnitaa 20.10.2018

Ja nemāk noteikumus izlasīt vai nekādi neredz norādes uz katra stūra, ka jānorāda stāvēšanas laika sākums, tad atliek tikai maksāt ragā. Nav jau tik grūti uzlikt laiku pulkstenītī vai uzrakstīt lapiņu un uzlikt uz paneļa...

F Flavia 26.02.2019

Ak, latvieši, kas raduši pakļauties un kam viss sliktais ir OK - tik jāpierod...

Pārdеvējs© 26.02.2019

Uzstādi savam auto videoreğistratoru, tad nākošreiz vismaz redzēsi, kam jāizrauj kājas