www.sudzibas.lv Cityparks Krāpšana un slikts serviss

Cityparks - Krāpšana un slikts serviss

Pirms dažām dienām, sieva kopā ar 1.5 gadīgo bērnu ir novietojusi auto Mego Saharova ielas autostāvvietā, Omniva sūtījuma nosūtīšanai. Sieva ir ārzemniece, latviešu valodu nezin, un attiecīgi tos citypark noteikumus arī nevarēja izlasīt. Tur zīme ir 45 min bez maksas, veicot reģistrāciju veikalā. Veikalā ar bērnu rokās un sliktas sajūtas dēļ nolēma neiet (laikam tā bija nepadomāta rīcība) , sagaidīja savu rindu pakomātā (4 cilvēki stāvēja pirms) , izdarīja savas darīšanas, bērns vēl kaut ko sāka čīkstēt, kamēr nomierinājās, pa to laiku jau paspēja uzlīmēt sodu 30 eur. + - 12-15 minūtes... Mani uztrauc jautājums, vai nezinot latviešu valodu var izlasīt tos noteikumus un piekrist viņiem? Un vai tiešām 10-15 minūtes omniva sūtīšanai ir obligāti jāiet veikalā? Iespējams no mūsu puses tās ir atrunas, bet 30 eur, par ko?

26.02.2022

I

Good Intentions 26.02.2022

Kāds sakars 1.5 gadīgam bērnam ar auto novietošanu?

S SUPERBOSS 05.04.2022

Tev laikam bērni nekad nav bijuši un nebūs!

Good Intentions 26.02.2022

Pa lielam krāpnieku kantoris un tā arī pelna naudu. Ja neveica reģistrāciju, tad neko darīt.

Good Intentions 26.02.2022

"Sieva ir ārzemniece, latviešu valodu nezin, un attiecigi tos citypark noteikumus arī nevarēja izlasīt."
"Veikalā ar bernu rokās un sliktas sajūtas dēļ nolēma neiet (laikam tā bija nepadomāta rīcība)"

Kā tad tur īsti ir? Nevar izlasīt noteikumus, bet pieņēma lēmumu noreģistrēties!?

D Dontkillmyvibe 26.02.2022

Nevienu neinteresē vai ir bērns un cik vecs. Jūs ko? Bērnus taisat, lai varētu attaisnot savu stulbumu, slinkumu un neizdarību?

S SUPERBOSS 05.04.2022

Tu, pareizais, cik bieži esi pēc tualetes nomazgājis rokas, jo tava mute pēc mēsliem smird!

S SUPERBOSS 05.04.2022

Cityparks Latvija, SADARBOJOTIES AR Maxima IZSPIEŽ NAUDU NO TIEM, KURI IR AIZMIRSUŠI IEVADĪT AUTO NUMURU PIE IEEJAS DISPLEJĀ. veikala APSARGS VIDEONOVĒROŠANAS EKRĀNĀ NOČEKO, KURŠ IR IEGĀJIS BEZ AUTO NUMURA IEVADĪŠANAS, IZDRUKĀ KVĪTI UN OPERATĪVI TO AIZNES UN AIZLIEK AIZ LOGU TĪRĪTĀJA SLOTIŅAS. TAS IR AFĒRAS BIZNESS, KĀ IZĢĒRBT PIRCĒJUS. PIERĀDĪJUMU PIRKUMA ČEKU NEŅEM VĒRĀ. KONTROLES LAIKS TIKAI 5 MINŪTES tas nav normāli, jo iepirkties par 5 minūtēm nav iespējams!. TĀ IR ŅIRGĀŠANĀS PAR KLIENTU, KURŠ veikalā ATSTĀJ SAVU NAUDU! NELIEKAM AUTO Cityparks Latvija AUTOSTĀVVIETĀS, LAI TIE BANKROTĒ!