www.sudzibas.lv Cityparks Krāpšana, slikts serviss

Cityparks - Krāpšana, slikts serviss

18.07.2018 novietoju auto Stirnu ielā pie supernetto uz 3 minūtēm. Atnākot atpakaļ bija jau ielikts soda kvīts par 25 eur. Es pat varētu saderēt, ka šis kontrolieris redzēja mani, kad noliku auto, jo kā gan citādi 3 minūšu laikā var paspēt nofotogrāfēt, izdrukāt kvīti, parakstīt un ielikt logā. Uz jautājumu atsaukt sodu, jo auto biju novietojis 3 minūtes bezmaksas zonā, teica, ka 5 minūšu laiks viņiem nav jāievēro un laiks ir jānorāda pirms atstāju mašīnu. Kā tad varu iepazīties ar stāvvietas malā norādītajiem lietošanas noteikumiem? Tā vien liekas ka šīs kompānijas mērķis ir nevis izskaust tos kuri lielveikalos stāv ilgāk nekā norādīto laiku, bet iekasēt maksimāli naudu soda naudās.

E

Dainis 19.07.2018

Tajā stāvvietā ir jāreģistrē laiks, kad apstājāties, nākamreiz paviciniet savu garīgā invalīda apliecību.