www.sudzibas.lv Cityparks Krāpšana / slikts serviss

Cityparks - Krāpšana / slikts serviss

Ziemassvētku rītā saņēmu sodu 30€ vērtībā, jo nepiereģistrēju automašīnu veikala datoriņā. Informācija, ka auto jāreģistrē izvietota angliski (to meklēju otrreiz iepērkoties) . Neatradu latviski. Nerunāju angliski, dabūju 30 eiro sodu ziemassvētku rītā. Foršs serviss. It īpaši Rīgā nedzīvojošajiem. Kā sabojāt svētkus 10/10
pat braucot Rīgā bez etalona pirmais sods ir 3€
nevar jau brīdinājumu uzlikt. Uzreiz sods. Vecākiem cilvēkiem vēl jo grūtāk būtu. Trešo reizi iepērkoties atradu latvisko brīdinājumu, kurš atradās uz a4 (?) plakāta stūrī veikala ieejā. Nedomāju, ka dodoties uz veikalu visi Stūrīši jāpārlasa, lai vienkārši nopirktu ģimenei pārtiku. Ļoti nepatīkama situācija. Arī uzņēmuma reitings ar 1.1 zvaigznīti norāda uz šo “foršo” kompānijas attieksmi. Liels, trekns fuj

Papildināts mazvislabakais 02.01.2024

Ieejot iekšā ir Latviski. Tikai kurš idiots iet veikalā lai lasītu kas uz sienas stūros rakstīts

07.01.2024

B Bez_vārds 07.01.2024

tava problēma, ka nezini valodas. ibio...

Velvetpopstar 07.01.2024

Vispār mēs dzīvojam Latvijā. Lol.