LV RU
www.sudzibas.lv Cityparks Krāpšana, pazemošana

Cityparks - Krāpšana, pazemošana

Iepriekš pieminēto, nepamatoti uzlikto un vairākkārt apstrīdēto sodu par auto novietošanu stāvvietā pavisam noteikti nepārsniedzot 5 minūtes, šis te cityporks! Jau nodevis parādu piedzinējam. Kā cīnīties ar šiem nagu maucējiem? Ar urlām, kuri vispār nezin, kas ir darbs... , bet sev iztiku pelna itkā legāli izkrāpjot naudu...

M

Komentāri (7)

T Turkey901 20.03.2020

"Kā cīnīties ar šiem nagu maucējiem?"

Neapsvērāt domu nenovietot automašīnu viņu stāvlaukumā ?!

M Marissibo 10.04.2020

Bet tas citypOrks tak ir sērga, invāzija pa visu galvaspilsētu. Jācer, ka covids bišku paretinās šo asinssūcēju rindas, liks pārdomāt dzīvi, un ,varbūt, iztiku nopelnīt ar darbu.

T Turkey901 10.04.2020

Viņi ir teritoriju nomnieki, tikpat labi Jūs varat viņus pārsolīt un iegūt nomas tiesības uz jebkuru no tām teritorijām, kuras, šobrīd, apsaimnieko viņi!
Maksas stāvlaukumu ierīkošana ir brīvi pieejama jebkuram!
Jūs varat arī iznomāt zemi par lielu naudu un nodot to bezmaksas lietošanā iedzīvotājiem kā labdarību - nesūkt viņu asinis un naudu!

BondsBonds 20.03.2020

Tu atradies kāda citā privātīpašumā ilgāk kā īpašnjeks ļāva, lai nebūtu jāsauc policija un jāraksta iesniegums, lai ierosinātu pret tevi lietu. Valsts atļāva šim īpašnniekam uzlikt tev sodu? Kas te nepamatots?

M Marissibo 10.04.2020

Vai tu esi citypOrks kāda no inesēm? :)

M Marissibo 10.04.2020

Vēlies teikt, ka visi okupētie stāvlaukumi ir šo krāpnieku privātīpašums?

O Olav 26.05.2020

Kurš vēl te savu īpašumu liek uz citypark teritorijas? Jābūt muļķim.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes