Cityparks - Krāpšana

Pie Csdd noņēmu auto Vnz, veicu godīgi samaksu mobilly un devos prom. 30 eur sodu uzlika un neeksistējošu Vnz, kas bija palikusi uzlīmē no vecās tehniskās apskates. Risinājām problēmu ar visiem pierādījumiem, bet sodu neatcēla, jo man esot vajadzējis maksāt par uzlīmē norādīto nr (kurš nepastāv) , ne Vnz, kas ir reāla un pastāv. Šodien jau no Julianus Inkasso Latvijaatnāca epasts ar jaunu parāda piedziņas rēķinu. Arī tur nosūtīju visas sarakstes ar cityparks, sodu neatcēla. Ptac nevar īsti palīdzēt man, bet tautai vajadzētu uzmanīties no šādas situācijas.

20.08.2019

Ed

Tu Turkey901 20.08.2019

Kā tad viņi noteica, ka sods pienākas Jums, ja numurzīme neeksistē un datu bāzē neesat norādīts kā spēkrata ar šādu numurzīmi īpašnieks/ turētājs?!
Parasti šādās situācijās, kad auto novietots stāvēšanai bez VNZ, autostāvvietas apmaksa tiek noteikta pārbaudot VIN numuru zem priekšējā loga!

Ed Edgars92 21.08.2019

Man nav redzams vin koda zem loga. Viņi pastāvēja uz to ka es centos risināt problēmu un uzzināja manu epastu tajā mirklī, respektīvi arī tel nr.
Vienīgais, kas man saista ar uzlīmi logā ir vin koda beigas, varbūt nevajadzēja risināt problēmu un vienkārši ignorēt, jo viņi paši atzina to ka viņiem nav kopējas datu bāzes ar csdd.