LV RU

Cityparks - Krāpšana

Dzirciema iela 42, Rīga. Skaidrs, ka sodu nesamazināt (35.00 EUR par 15 min stāvēšanu ir kosmoss), bet jāuzraksta arī par šiem mērgļiem, citādi to nenosaukt. Skaidrs ka tikai uz to vien ķer, un uz tā liek milzu naudu sev kabatā. Niknums arī uz T/C, tie ļoti labi zin, kas notiek ārpus ēkas, bet nepabrīdina cilvēkus, un nemēģina ar to cīnīties.
Cilvēki, kas gadiem brauc uz veikalu, kur pati par sevi ideja pie pārtikas veikala stāvvietu dabūt sodu, ir cirks, mierīgi liek savas mašīnas un pat neiedomājas par to. Tās zīmes arī ir ļoti maziņas un tikai pienākot tuvu klāt un pētot var saprast, kas uz tām rakstīts.
Meklēju, kurā mašīnā tā žurka sēž. Esmu neesmu naidīgs cilvēks, bet tajā mirklī bija doma noķert to izrakstītāju.
Ka tik šis kantoris neaizspēlējas tiktāl, ka uz darbu pie viņiem neviens vairs negrībēs iet, jo tikpat žiperīgi, kā viņi medī automobiļus, var sākt medīt viņus pašus.

L

Komentāri (5)

D Dom2 20.08.2018

Ну так можете такой штраф не платить. Штрафовать может только Полиция.
А эти только попугают коллекторскими конторками и отстанут.
На техосмотре такой штраф не фигурирует.

O otofoto 21.08.2018

Tak nemaksājiet un miers, neko viņi nevar padarīt, tas nav nekāds administratīvais sods, kas neļautu tehnisko iziet vai radīs kādas citas neērtības. Tā stāvvieta ir bezmaksas veikala apmeklētājiem un nav nekāda pamata piemērot līgumsodu, ja nav konstatējuši, ka stāv ilgāk par stundu. Pie tam nav arī spēkā prasība par laika norādi ar lapiņu uz paneļa, jo tas ir administratīvais pārkāpums ko uzrauga CP nevis par ko kāda firmele var piemērot līgumsodu. Galvenais ir saņemot paziņojumu aizsūtīt pretī ka šim līgumsodam nepiekrītat un nemaksāsiet. Maksimums ko viņi var izdarīt ir ielikt parādnieku datubāzēs un nevarēsiet paņemt vairs ātros kredītus, kādas šausmas kā to pārdzīvot.

Vispār noliekot šādās stāvvietās vajag uz paneļa uzlikt lapiņu, ka ja kaut kas tiks pielikts pie priekšējā stikla tad tas tiks uztverts kā distances līguma slēgšana un samaksa par to ir 100EUR. Lai tad paši maksā par lapiņu likšanu dots pret dotu.

L Leminga 21.08.2018

padsmit gadus braucam uz šo veikalu (stāvvieta vienmēr bija bezmaksas, to tāpat izmanto tikai veikalu klienti, tātad uz ļoti īsu laiku..). vasarā šogad pamanīju, ka nomainījuši, resp. uzlikuši kaut kādas zīmes, ka stāvvietu noteikumi mainījušies: bezmaksas stāvvieta uz pusotru stundu, ja šoferis uzliek info salonā, kad piebraucis - kantoris tās samaksu info zīmes augstu uzlicis, no šofera sēdpozīcijas, praktiski neredzemas, stāvietā iebraucot, nav norādes par samaksu sistēmu vai tās izmaiņām... Nopirku Rimi "pulksteņrādīāju", lai varu to turpmāk uzlikt, kad piebraucu - ievēroju to līdz vakardienai, kad pēc smaga trieciena (paziņojuma par tuvas personas nāvi), iebraucu stāvvietā, lai ieskrietu aptiekā, lai nopirktu ko nomiernošu, jo citādi nekā - protams aizmirsu, uz blakussēdētāja sēdekļa esošo pulksteni ielikt logā... :( biju prom max 3 minūtes un sods jau bija ielikts logā - vai tiešām nav kāds laiks dots, lai iebraucu/aizbraucu - pat no lidostas var izbraukt (un citām vietām, kur iebraucot talonu paņem) 15it minūšu laikā - manā situācijā tas bija murgs, kas jau tā salauzto sajūtu piesita līdz galam :( sēdēju vēl vismaz 20 min stāvvietā mašīnā, raudot, mēģinot saņemties, lai varētu braukt (ne jau soda dēļ, bet situācijas kopumā)... 35€ par to, ka slikti palika un ieskrēju aptiekā un biju prom max 3 minūtes... Murgs...

O otofoto 22.08.2018

Līdzjūtības no Citypark negaidi. Kā jau teicu nemaksā to "sodu" un miers. Nav viņiem tiesību piemērot līgumsodu par neesošu pulksteni, jo stāvvieta ir bezmaksas un viņi nav ceļu policija. Šī zīme nav CSN - https://deskgram.org/p/1847956448320172934_4700600714

L Leminga 24.08.2018

Paldies par padomiem, būtībā savā esmu godīgs: ja jau pārkāpju, maksāju ar - pati vainīga tobiš... bet šoreiz riktīgi "kamolā sapinās" sirce - ir tomēr jābūt kādam cilvēciskam faktoram,,, un trīsminūtēs pieskriet, lai sodu uzliktu, arī ir jāprot - vaktētājs ibitīt :(

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes