Cityparks - Krāpšana

Ar auto devos uz Rimi Minska 28. maijā, kur stāvvietā saimnieko šī blēžu kompānija. Novietoju auto zonā, kur bija zīme Rimi klientiem 1h bez maksas. Auto uz priekšējā paneļa ievietoju apstāšanās laiku, kas biija 21:10 bet diemžēl nepananīju jaunieviesto reģistrēšanās automātu. kad atgriezos no veikala bija piemērots sods ar laiku 21:13 (soda nr: 939902) tātad nebija pagājušas pat 5min kopš auto novietošanas. Sazinājos ar blēžu kompāniju (elektroniski) un tie atbildēja precīzi 10 darba dienu laikā ar atteikumu, lai gan biju izskaidrojis visu situāciju korekti, kā arī minēju, ka spēju pierādīt, ka esmu iepircies veikalā gan ar bankas izraksta palīdzību, gan kā jau visās vietās pastāv videonovērošana, kas to apliecinātu. Sods jāapmanksā 14 dienu laikā, kas pierāda ka kompānija ir ieinteresēta dod cilvēkam pēc iespējas mazāk laika problēmas risināšanā, nevienā momentā nepieiet problēmai no cilvēcīgās puses, nepievērš uzmanību apstākļiem un par galveno mērķi izvēlas naudas iegūšanu visiem iespējamajiem līdzekļiem nevis ieviešot godīgu komercdarbības praksi. Sakarā ar to, ka turpinu risināt problēmu pieņemu kompānija piešķirs papildus sodu par nenomaksāšanu 14 dienu laikā, kas ir nekorekti ņemot vērā, ka sazināties personiski ar tiem man nav izdevies.
Uzskatu ka šādām kompānijām nav vieta šajā valstī un biznesā vispār!

K

Dainis 14.06.2018

Uzņēmuma mērķis ir gūt peļņu, nekā slikta tur nesaredzu, iedomājaties cik daudz cilvēku, katru dienu šādās stāvvietās kaut ko ''neredz'' ''nesaprot'' ''aizmirst'' untt, fakts kā tāds jūs pārkāpāt noteikumus, saņēmāt sodu.

K Kaspars_G 15.06.2018

Daini paldies par viedo skaidrojumu. Vienīgi iesaku atrast citu hobiju izņemot sēdēt sūdzību portālā un komentēt kur Jūsu viedokli neprasa ;). Jo lai kā Jūs vēlaties tam ticēt, nav Jums taisnība jo “neredzēšana” vai “aizmiršana” ir cilvēcīgais faktors, ko tomēr normālas kompānijas ņem vērā un esmu saksāries ar tādām. Kā arī ja man ir pierādījumi, ka es neatstāju savu auto ilgstoši, un vien neizpildīju punktu, kas konkrēti tendēts, lai cilvēkam neatstātu iespēju apstrīdēt nepamatoto sodu.
Sodu apmaksāju, lai nav jāmokās ar krāpnieku kompāniju, lai gan nepiekrītu tam. Pat pēc Rimi lūguma City park atteicās anulēt sodu.

Bomboklak 15.06.2018

Neredzēšana vai aizmiršana Cityparkam neko nenozīmē. Viņiem tādi, neredzēju, nezināju, piemirsu, aizmirsu, nebija norādīts, utt. ir katru dienu.