Cityparks - Krāpšana

Esmu taksists un vedu savu klientu uz Vienības gatvi 113, 20:50 mēs apstājamies CP29 Vienības gatve 113, es izkāpu no mašīnas uz burtiski 4 minūtēm, lai parādītu klientam, kur atrodas bankomāts, kad atgriezos 20:54 bija uzlikts sods 35 € vērtētā. Tā ir netaisnība pret cilvēku, jo esmu jau vecs un nekustos tik ātri, sanāk, ja es nepaspēju sava vecuma dēļ paspēt nopirkt biļeti, man jāmaksā 35€ sods vai, precīzāk, ja es izpalīdz cilvēkam un 4 min atstāju mašīnu, man jāmaksā 35€ sods. SANĀK brīdinājumi vairs nepastāv - tikai slaucam no cilvēkiem naudu. Kur palikusi taisnība?
Mans līgumsoda reģistrācijas numurs ir 40103735168
Autostāvvieta CP29 Vienības gatve 113, Rīga

P pagpag 08.06.2018

nu jā jā, nu Jums dēļ vecuma un lēnkustīguma varētu arī nelikt maksāt, lai maksā tik jaunie un špraunie, tikai ielieciet tādu tāfelīti logā... tikai neuzmetiet uz mani lūpu, taksistus es cienu, šadtad esat izručījuši...;-)

P pagpag 09.06.2018

saproti tač un saprotat visi kas spiež "sarkano" manam iepriekšējam komentam, kurš varbūt bija nedaudz paass, atvaino veco vīr, neesmu īpaši jaunāks, tāpēc saprotu tevi, bet padomājat tač ar galvu, ja taksisti tiek padarīti par "neaizskaramajiem", kādi zem četrām acīm ar jūsējiem aprunājoties, jūs daļēji arī esat, tad kuri būs "aizskaramie", nabaga netaksisti, kuri ir spiesti pārskaitīt 40EUR sodu par nevainīgu izbraukšanu pa Jelgavas šoseju cauri Jaunolainei ar nieka 63km/h?!? nu tač nestrāpē neviens jūs par padsmit kilometru pārsniegumu, vai ne tā?

S Stenlijs 22.08.2018

40103735168 ir CityPark SIA reģistrācijas numurs uzņēmumu reģistrā nevis līgumsoda. Līgumsoda kvīts numurs ir ar 6 cipariem