Cityparks - Krāpšana

22.03.2018. , atbraucot uz veikalu Maxima, Vienības gatvē 113, noparkoju automašīnu stāvvietā pie veikala un ieliku logā speciālo pulksteni, kas norāda auto novietošanas laiku. Kad pēc 25 minūtēm atgriezos pie automašīnas, uz stikla jau bija soda kvīts Eur 35. - vai tas ir adekvāts sods šādam "pārkāpumam"? Tas ir krāpšana.

A Alvarda Avagjana 25.03.2018

22.03.2018. , atbraucot uz veikalu Maxima, vienības gatvē 113, noparkoju automašīnu stāvvietā pie veikala un ieliku logā speciālo pulksteni, kas norāda auto novietošanas laiku. Kad pēc 25 minūtēm atgriezos pie automašīnas, uz stikla jau bija soda kvīts eur 35. - vai tas ir adekvāts sods šādam "pārkāpumam"? Tas ir kRAPSHANA

S swizz 25.03.2018

Tur ja nemaldos ir jāņem talons un pulkstenis nedarbojas kā laika norādīšanas instruments.
Tādi nu ir tie lietošanas noteikumi.
Par soda adekvātumu, nav komentāru. Vecrīgā pat laikam RS sods nebija tik liels par neatļautu stāvēšanu.

A Alvarda Avagjana 26.03.2018

Tur NAV automāts kurš izdotu talonus,

Оккупант 25.03.2018

выставите им счёт за ваше авто

A aicis24 26.03.2018

Vai tad tur ar nav tā ka savs mašīnas nummurs jāievada,kad ieej veikalā,tā pat kā citur?

V VTTsgsh 26.03.2018

Tur nav ta. Tur ir vienkarši vieta, tieši pie veikala no Vienibas gatves puses, un tur ir zīme, ka var novietot, tikai ar Cityparks atļaujam!Laikam tur bija novietota mašina un pulkstenis zem loga tur nepalidz!

A andris4326 28.03.2018

Jāslēdz ciet tās bodes un nevajag tur iepirkties tas būs bizness