Cityparks - Krāpšana

Stirnu ielā pie supernetto atstāju mašīnu un ieskrēju veikalā uz 5 min. Vēl ievēroja puisi pie automašīinām. Nu aizmirsas ielikt zem stikla laiku. Pēc 5 min. Pie stikla jau bija pielikts paziņojums.
Pajautāju šīm puisim, tu taču redzēja ka es piebrauca 5 min atpakaļ.
Nē, viņš neko nezin, zem loga laika nav un es esmu vainīgs.

N

N Nikolajs!!! 10.12.2017

Piedāvāju ignorēt veikali, kurās ir cityparks stāvvietas.

V VTTsgsh 11.12.2017

Piedāvāju nopirk laika kartiņu pa 0,49 eiro!Dargi, negribas, apsveicam 30 eiro dalibnieks!

Работяга 10.12.2017

Tur uz cita puses cela vel rimi ir, ja tur sodu kviti uzliks tad es nezinu kur iepirkties :(

Работяга 10.12.2017

Ja man butu džipššš kaut kads nissan navara, tad es pieietu pie latviesu coma un atverot maku pilniem ar 500 eriki, iedotu vinam 35 eriki un tiektu " pasarga manu bricku kamer es aizkriesu uz veikalu" bet tas ir tikai sapni sapni sapni :((

Dainis 11.12.2017

Jā piecgadnieka sapnis! :)

P PurvaBrideejs 11.12.2017

Kāpēc tieši 35eur? Tā ir kaut kāda vispārpieņemta auto sargāšanas cena?

Dainis 11.12.2017

Kur tad šeit slēpjas krāpšana? Ir noteikumi, jūs viņus pārkāpāt, lūk arī rezultāts.

I Ilze Gotharde 10.04.2018

Nu Stirnu ielas Superneto jau sen ir jāliek pulkstenis logā, tur pat pie veikala ieejas ir liels informatīvs uzraksts, kā jārīkojas. Ja nav pulkstenis, var uzrakstīt kaut uz papīra lapas ar pildspalvu un ielikt logā