LV RU

Cityparks - Krāpšana

Sakarā ar identisko sūdzību uz SIA Cityparks negodīgu rīcību, uzliekot pārmerīgus soda kvītis 35EUR apmērā pie automašīnu priekšējā stiklā, kad autovadītājiem nebija iespējas izlasīt Cityparks autostāvvietu lietošanas noteikumus, ja tie vispār ir ievietoti stāvvietā, - sniedzam visām no SIA Cityparks negodīgas rīcības cietušām personām sekojošās rekomendācijas:

1. Uzrakstījāt ptac@ptac.gov.lv, ar atsauci uz neiespējamību PIRMS auto ievietošanas autostāvvietā izlasīt stāvvietas izmantošanas noteikumus.
2. Ja saņēmat "soda kvīti", uzrakstiet un oficiāli nosūtīet (ar drošu elektronisku parakstu un laika zīmogu VAI ar ierakstītu vēstuli pretenziju.
3. Ja un kad Jūs nesaņemsiet Cityparks PARAKSTĪTU atbildi, bet SIA turpinās ANONĪMI pieprasīt no Jums "soda" naudas samaksu, Jums ir tiesības uzrakstīt pieteikumu Valsts policijai par naudas izspiešanu. 
Vēršam uzmanību, ka SIA Cityparks atbildei ir jābūt juridiski pareizi noformētai, prētējā gadījumā tai nav juridiskā spēkā un tādā atbilde Jums nav saistošā.
4. Saglabājiet visu informāciju no cityparks.lv mājas lapas par Jūsu "pārkāpumu", kā arī Jūsu viņiem nosūtītu pretenziju un viņu atbildi, tie būs pierādījumi no Jūsu puses tiesvedības gadījumā. 
5. "Parādu"iekasēšanu Cityparks nodod SIA "Julian inkasso", sarakstei ar kuru ir izvirzāmi tie paši prasījumi attiecībā uz sarakstes juridisko spēku.
6. Pret abiem minētiem uzņēmumiem patērētājam ir tiesības izvirzīt pretenzijas par uzspiesto reklāmu, rakstīski par to paziņojot PTAC, kuram ir tiesības pārkāpējus sodīt.

Vēlot veiksmi savu tiesību aizsardzībā no negodīgas uzņēmuma rīcības,
NĪLA, Nekustamā īpašuma lietotāju apvienība
https://www.facebook.com/groups/1784315695156977/?ref=bookmarks

La

Komentāri (2)

Cr critical thinker 14.10.2017

tikai nestāsti, ka viņiem nav izlikti plakāti. esi akls, tad to arī pastāsti

Kr Kristine Ozoliņa 12.10.2018

paldies par info - tiešām noderīgi!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Augšupielādēt failu
SubWay