Cityparks - Krāpšana

Stāvvieta Vienības gatvē 113 atrodas iepretīm lielajam centram, kur atrodas dažādas firmas. Biju pārliecināta, ka šī stāvvieta ir paredzēta šī biznescentra apmeklētājiem (jo nekā cita vairs tur apkārt nav!). Iegāju centrā pēc atļaujas- izgāju pēc 5 minūtēm- sods jau ir pie loga!
Es esot piekritusi kaut kādiem līguma nosacījumiem iebraucot šajā stāvvietā (kurai nav ne norobežojumu, ne apmaksas automātu)! Neko neparakstot! Tas ir iespējams TIKAI LATVIJĀ! Krāpnieku eldorado! Katrs domā kā "likumīgi" citu apkrāpt.

Sods 35 euro par 5 min stāvēšanu! Pirmkārt parasti sodu par zīmes neievērošanu var uzlikt TIKAI ceļu policija. Mums pie darba vietas bija zīme" atļauts stāvēt tikai ar sia xxx atļaujām" un lai sodītu tos, kas ir bez atļaujas, sauca policiju!
Cilvēki, nemaksājiet šiem krāpniekiem ne centa!

G