Cityparks - Krāpšana

Naudas soda kvīts numurs 723339 27.04.2023 ar kravas ratiem no veikala mašīnā iekrauj kartupeļu maisus. Man draugi teica, ka maxima veikalā var to nopirkt lēti kartupeļi 15 kg maisos. Ierados veikalā, uzliku auto uz stāvvietas garenmarķējumiem, lai, iekraujot no kravas ratiņiem, netraucētu gājējiem un tuvumā esošajiem transportlīdzekļiem, kā norādīts stāvvietas īpašnieka noteikumos. Aizgāju uz veikalu reģistrēt auto, nopirku kartupeļus maisos, iekrauju mašīnā netraucējot gājējus, neskrāpējot tuvumā esošās mašīnas. Šim nolūkam speciāli novietoju savu auto nevis pēc stāvvietas saimnieka novilktajām līnijām.2.3 m plats. Šobrīd Latvijā spēkā esošie noteikumi nosaka ieteicamo optimālo stāvvietu platumu 2,5 metri. Piemers - stāvlaukumu platums pie veikala lido ir 2,7 m. Mani tāpēc, ka ievēroju līgumā rakstītos drošības noteikumus, autostāvvietas īpašnieks apliek sodu 30 eiro par mašīnas nepareizu novietošanu un tādējādi liek man un citiem bojāt svešu mantu (auto) un to visu zinot, viņš autostāvvietas līgumā visus iepriekš brīdina par kādiem bojājumiem svešas mantas un transporta pasūtītāji, viņš nekādu atbildību nenes. Varbūt viņš līgumā atbrīvojās no civiltiesiskās atbildības, bet ne no kriminālatbildības.. Latvijas krimināllikums — noziedzīgs nodarījums (2) citas personas piespiešana vai pierunāšana iznīcināt, sabojāt vai noslēpt apdrošināto īpašumu, vai cita ietekme tādā pašā nolūkā es gaidu atbildi. “cityparks ir privāta struktūra, viņiem nav publisku tiesību uzraudzīt ceļu satiksmes noteikumus. Tāpat viņiem nav tiesību atsaukties uz ceļu satiksmes noteikumiem, lai pieprasītu savu līgumsodu skaidroja patērētāju tiesību aizsardzības centra pārstāvis tam ir pašvaldības policija un valsts policija. Ja iekraušana tiek veikta no veikala kravas ratiņiem, kā redzams fotoattēlā, tas būs līguma un vispārējo drošības noteikumu pārkāpums.

05.05.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Papildināts Liepaja 10.05.2023

Autostāvvietas īpašnieks Citipark personā noliedz manu iekraušanas faktu savā stāvvietā un atstāja 30 eiro sodu.Neskatoties uz veikala čekiem, pieejamajiem videoierakstiem un aculiecinieku liecībām no veikala darbiniekiem, autostāvvietas īpašnieks, kuru pārstāv Citypark, noliedz kraušanas darbu faktu, manus pirkumus no veikala kravas ratiņi uz riteņiem. uz manu mašīnu viņa autostāvvietā.Jo tur viņš pieprasa, lai es un citi to darītu pārkāpjot likumu.Krimināllikums — noziedzīgs nodarījums (2) Citas personas piespiešana vai pierunāšana iznīcināt, sabojāt vai noslēpt apdrošināto īpašumu, vai cita ietekme tādā pašā nolūkā. “Cityparks ir privāta struktūra, Ta pat “Cityparks nav publisku tiesību uzraudzīt ceļu satiksmes noteikumus. un viņiem nav tiesību atsaukties uz ceļu satiksmes noteikumiem, lai pieprasītu savu līgumsodu skaidroja Patērētāju tiesību aizsardzības centra pārstāvis tam ir policija.Un arī stāvēšanas noteikumos nav norādīts, cik vietas drīkst aizņemt veikala pircēja auto.Un ja stāvvietas īpašnieks ar naudas sodiem piespiež veikala klientus sabojāt tuvumā esošās mašīnas, iekraujot pirkumus,Bet tas ir noziedzīgs nodarījums no Cityparks . Tas Cityparks vēlas pelnīt vairāk naudas , viņam ir stāvvieta vienai automašīnai 2,3 metri.Piemēram, Lido veikalā 2,7 m un mašīnas sānos, vieta norādīta arī ratiņiem.

L

Komentāri (9)

S Stenlijs 23.05.2023

Citypark nav policija un nevar kontrolēt CSN ievērošanu. Ja viņuprāt ir pārkāpti CSN tad lai sauc policiju.
Nemaksā šiem krāpniekiem neko, tava kļūda ir vispār ar viņiem kontaktēties, jo nodevi savus personas datus. Citypark nezina kam uzliek līgumsodu, jo līgums ir ar "auto numuru", bet auto numurs līgumus slēgt nevar, vēl jo vairāk auto var piederēt uzņēmumam un šoferis nekādus līgumus slēgt nevar. Ignorēt vajag un ja saņem vēstuli tad atbildēt, ka nepiekrīti.
Tā mēs visi varam Citypark izrakstīt līgumsodus. Vispirms sūti vēstuli ar tekstu, ka negatīva lēmuma gadījumā piemērosi Citypark līgumsodu,un ka vēstules izlasīšana ir piekrišana līguma noslēgšani. Pēc tam saņemot atbildi sūti līgumsoda cedeli.

N Norris 23.06.2023

neraksti šos murgus pie katras citypark sūdzības.. murgi bērnudārza līmenī...

S Stenlijs 24.07.2023

Nav tie nekādi murgi. Citypark līgumus slēdz ar tukšu gaisu, tā kā vislabāk uz to ir nereaģēt, jo jebkāda saziņa ar viņiem ļauj šo darbību leģitimizēt.
Uz tiem pašiem pantiem uz ko atsaucas Citypark varam arī piemērot šiem līgumsodus tādā pat kārtībā.

S sannas 03.08.2023

Nu nestāsti jau tagad, ka kartupeļu maisus krāvi salonā uz sēdekļiem. No dziļiem mežiem izgājis un nezini, ka kravu liek bagāžniekā?

L Liepaja 03.08.2023

Bagāžniekā nebija vietas.Uzlieciet uz sēdekļa metienu un ar sēdekļiem nekas nenotiks.

S Stenlijs 01.09.2023

CSN nenosaka, ka krava var būt tikai kravas auto nodalījumā. Arī uz jumta vai piekabē ir krava.

L Liepaja 01.09.2023

Par šo uzņēmumu jau ir ierosinātas vairākas krimināllietas, atliek tikai pagaidīt un noskaidrot, kādi cilvēki un finanšu darījumi notiek caur šo ne tikai pie mums reģistrēto uzņēmumu.

L Liepaja 01.09.2023

2018. gada 28. decembrī PTAC, reaģējot uz patērētāju iebildumiem un sūdzībām par SIA “Cityparks Latvija” rīcību, kura saistīta ar nesamērīgu un neproporcionālu līgumsodu piemērošanu par autostāvvietas izmantošanu, atzina firmas īstenoto komercpraksi par negodīgu un piemēroja naudasodu 50 000 eiro apmērā. Uzņēmums lēmumu pārsūdzēja, taču administratīvā apgabaltiesa to atstāja spēkā.

L Liepaja 01.09.2023

Lietuvas kompānija Stova, kas ar UniPark zīmolu sniedz automašīnu stāvvietu pakalpojumus, iegādājusies Igaunijas uzņēmumu Citypark Eesti, kuram pieder apmēram 6500 stāvvietu Tallinā.Šo autostāvvietu tirgu pārņēma starptautiskas struktūras, kuras no Lietuvas izraidīja vietējie .

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes