Cityparks - Krāpšana

15.11.2022. Plkst.12.15 novietoju auto stāvlaukumā pie Beta, Hipokrāta ielā 7, gāju piereģistrēt automašīnu, tā kā aizmirsu paņemt brilles agriezos uz automašīnu, plkst.12.26 jau kvīts pie loga. Ļoti negodīgs bizness un krāpšana, pie tam zīme nav novietota tieši pie stāvvietas, bet slīpi uz stūra ir jāiet garām, lai to pamanītu.

21.11.2022

Good Intentions 21.11.2022

Skaidrs uz ko ir balstīts bizness. Liekot viņu stāvvietā ir nekavējoties jadodas un jareģīstrē.

S Stenlijs 09.01.2023

Par šo jau PTAC šos paņēma pie dziesmas, jo līgumsods nevar būt pamatdarbības veids. Tad jau darbiniekiem algu arī varbūt līgumsodos izmaksā apejot nodokļus.

S Stenlijs 09.01.2023

Pat ja ievada numuru tajā aparātā jums netiek izsniegts darījumu apliecinošs dokuments tā kā tam ko tur ievada vai neievada nav nekādas nozīmes.
Te piemērs iesniegumam kuru jāraksta. Nekas tiem krāpniekiem nav jāmaksā, auto nevar noslēgt līgumu un ar ko noslēguši līgumu nemaz nezina, tā kā kad auto īpašnieks saņem vēstuli no viņiem un tikai tad rakstiet iesniegumu lai atšujas citādi iedodot savus datus izmantos pret jums. http://www.pasnodarbinatie.lv/sods/2017/04/19/iesniegums-cityparks-latvija-sia-par-netaisnigi-piemerotu-sodu/