Cityparks - Krāpšana

Šodien 29.09 vakara ieskreju ātri nopirkt sunim barību, tas bija 6minutes, pienākot pie mašīnas, soda kvits 25eiro, par ko, tieši šodien, kāpēc tad citas dienas nav sodi, jo ari tad stāvu un vel ilgāk. Ta ir krāpšana.

30.09.2022

T TransportsK 30.09.2022

Tāpēc, ka ne vienmēr kontrolieris paspēj apbraukāt visus stāvlaukumus un visus pieķert vainīgos, laikam, vajadzētu algot vairāk darbiniekus, lai katru reizi saņemat sodu par noparkoto un nepiereģistrēto auto, un sirds mierīga/ nekādu krāpšanas pazīmju.

G Gonzo23 30.09.2022

Īstenībā tie europark baigi labi strādā, pats uz 5mins esmu iegājis veikalā, nāku ārā nau kontrole pie autiņa stāv, laikam viņiem bonusi par noķertajiem pārkāpējiem

T TransportsK 30.09.2022

Tas būtu tikai loģiski, atalgojumam jābūt motivējošam, savādāk visu dienu nekāptu ārā no automašīnām, tik pārbrauktu ik pa laikam no viena laukuma uz citu.

S Stenlijs 09.01.2023

Stāvvieta ir bezmaksas un nekādi zaudējumi uzņēmumam nav nodarīti, tai skaitā administratīvās izmaksas nav jums jāsedz. Pat ja ievada numuru tajā aparātā jums netiek izsniegts darījumu apliecinošs dokuments tā kā tam ko tur ievada vai neievada nav nekādas juridiskas nozīmes.