Cityparks - Krāpšana

Cilvēciskais faktors-nepamanīju zīmi un ieskrēju veikalā uz 4-5 min, lai pie kases nopirktu vienu lietu. Nākot ārā, sieviete, lieciniece man Saka-līdz ko es esot iegājusi veikalā, momentā klāt Cityparks sūtnis un man uzliek naudas sodu 25€ apmērā. Viņi glūn aiz stūra, ar binokli rokās un tik berzē rokas, lai būtu ķēriens! Krāpnieki!

10.09.2020

Paradeez 10.09.2020

Tātad, jūs nepamanijāt zīmi, bet vainīgs sūtnis, kurš atnāca darīt savu darbu?

A Agnese Kalniņa 10.09.2020

Runa neiet par to, ka viņš dara savu darbu, bet gan par to, ka tik īsā laika sprīdī cilvēks jau ir klāt un uzliek tik brangu sodu.

Paradeez 10.09.2020

Protams,ja viņi sēdēs savā kantorī, kamēr kāds izsauks, kamēr viņi atbrauks, cilvēks jau būs aizlaidies.

M Mego izmeklētājs 10.09.2020

Runa neiet ,nav kājiņu

Ivo 10.09.2020

Citypark sodi ir juridiskā ziņā ir precīzi tik pat nozīmīgi kā, ja es Tev uz tualetes papīra būtu uzrakstījis, ka Tev jāmaksā man, viņu "sodus" es vienkārši saplēstā veidā atdodu atpakaļ izrakstītājam. Cik reizes to var teikt un rakstīt, ka viņi tikai iziet uz cilvēku nezināšanu, kas kaut kādu baiļu dēļ šo sodu samaksā.
Šo sodu nemaksāšanu sevī nenes VISPĀR NEKĀDAS sekas !