Cityparks - Krāpšana

Piekrītu iepriekšējiem komentētājiem, ka tā ir reketieru kompānija. Ja ir noteikts laiks bezmaksas stāvēšanai un ir noalgots cilvēks, kas vaktē, kurš cikos ir atbraucis un nav piereģistrējies, tad lai tas noalgotais cilvēks pienācīgi dara savu darbu un piefiksē, cikos tad kurš ir aizbraucis un anulē izrakstīto sodu. Piekrītu, ka ir jāmaksā, ja pārsniegts bezmaksas stāvēšanas laiks. Bet ja nē - tā ir atklāta krāpniecība. Sanāk, ka jāmaksā sods ne par ko. : ( ( (

04.08.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Papildināts Bez vainas vainīgais 04.08.2020

Bukletā ierakstītā informācija ir visnotaļ pretrunīga. Kā kontrolieris nevar noteikt laiku, cik ilgi automašīna jau atrodas autostāvvietā, ja kontrolieris vienmēr pārliecinās, kurš autovadītājs lasa noteikumus vai runā pa telefonu. Tātad sanāk, ka kontrolieris redz autovadītāju, bet neredz automašīnu. Nu neesat taču smieklīgi!

Komentāri (4)

M Mego izmeklētājs 04.08.2020

Sods ir nevis par stāvēsanu, bet par nereģistrēšanu.

B Bez vainas vainīgais 04.08.2020

Cilvēks, kas ikdienā neizmanto maksas stāvvietas, pat neiedomājās, ka atstājot auto stāvvietā, kurā stāvēšana 45 min ir bezmaksas, uz 15 min būtu jāeģistrē stāvēšana.

O OOOOOOOoo 04.08.2020

Noteikumu nezināšana neatbrīvo no atbildības punkts

B Bez vainas vainīgais 05.08.2020

Toties reketieri paliek balti un pūkaini - atņem naudu ne par ko. Nožēlojami, ka likums šādu "biznesu" atbalsta...

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes