Cityparks - Krāpšana

Automašīna stāvvietā novietota un laikus iets pie reģistratora. Iespējams tas mazliet vairāk laika aizņēma par 5 min, ko nosaka cityparks notekumi, bet 23.03.2020 valstī ir noteikta covid-19 karantīna un ir drūzmēšanās pie reģistratora (2m distance un gara Rinda) , bet to neņem vērā cityparks dzelžainie darbinieki, kā rezultātā auto vējstiklā jau redzama soda kvīts. Redzams, ka cityparks kontrolieri izmanto epidēmijas neērto situāciju un veikli drukā soda kvītis, lai gūtu peļņu uzņēmumam. Tas ir nožēlojami...

25.03.2020

BondsBonds 25.03.2020

Ko tu stāsti. Kādas rindas. Veikali pustukšu, tukši. Dzīvē rinda garāka par 2 cilvēkiem pie reģistratora nav redzēta. Pārstāj idomāt to kā nav.

M Mileika 26.03.2020

Слезь с клавы иди работать

P Pitkins 26.03.2020

Pilnībā pievienojos rakstītājai..."Cityparks" ir nožēlojams kantoris un tie viņu nolīgtie(algotie) kontrolieri,visticamāk patiešām izmanto esošo stāvokli Valstī,lai burtiski vaktētu katru,kurš neiekļaujas pāris minūtēs un neievada savu auto Nr. reģistratorā.
Vakar bija tieši tāda pati situācija pie Decco Centra, Katlakalna ielā.Laukumi tukši,varbūt kādas padsmit automašīnas,pa visām stāvvietām...un tās pašas,lielāko tiesu darbinieku mašīnas.Iegāju salonā un par reģistrāciju attapos tikai pēc kādām 5-8 minūtēm! Protams,ka ar svētu pārliecību darīju savas lietas tālāk,domādams,ka savu pienākumu esmu izpildījis.
Nu,bet nē...iznākot ārā,mani sagaidīja skaisti noformēts"plāksteris" pie loga stikla. Tas viss,burtiski pāris minūšu laikā...protams,pats it kā vainīgs,vai ne...bet runa jau iet par morāli.
Diezgan pretīga sajūta radās,šājā jau tā saspringtajā laikā.
Cilvēki,esiet modri!

BondsBonds 26.03.2020

Morāle? Arī stāvvietas kontroliera ģimene grib ēst. Lūdzu nevajag man te ar savu dubultmorāli!

M Mileika 27.03.2020

Могу молочка привезти и хлебушка