Cityparks - Krāpšana

Iegāju veikālā 5 min. Un par to sods 30 eur? Tiešām steidzos... Un tas uzreiz tik nelietīgi jāizmanto? Vīrietis spēka gados tik vien zin, kā veikli kustināt pirkstiņus, lai uzrakstītu soda kvīti 5 min. Laikā? ... Dīkdienis... , labāk būtu strādājis kādu sabiedrībai derīgu darbu! Tiešām fui!

17.01.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

D

Komentāri (14)

V vitols 17.01.2020

Es priecātos, ja kāds tam city parks jampampiņam uzšautu!
Un vēl kas tos sodus var droši nemaksāt, tie nav valsts sodi!

Q qweasdzxc 17.01.2020

Ko tad pats neušausi? Vieglāk pateikt no malas, lai cits izdara. Liekulis.

R RXX 17.01.2020

Pretīgi un skumji redzēt šādas sūdzības. Lai izvairītos no soda, jums ir jāveic viena (!) elementāra darbība, bet pat to nevarat veikt. Un vēl aicinājumi uz vardarbību... Neandertālisms! Vai vainosim cityparks darbinieku par sodu izrakstīšanu, policistus par pieķeršanu, tiesnesi par likumu ievērošanu, sodu piedzinējus par parādiem, vai tomēr beidzot saņemsim sevi rokās un sāksim analizēt savas darbības un no tām izrietošās sekas?

D Dina Lapa 29.01.2020

Sods par 5min.? Viegli jau pelnīt uz citu rēķina...

D Dina Lapa 29.01.2020

Jā, vainojams, ja vēlas viegli pelnīt naudu uz citu rēķinu... nekad nerakstītu, ja tiešām tās nebūtu 5.min.. Pieņemtu sodu par normālu, ja vazātos pa veikalu vairāk par 10 min. Steidzos uz bērnunamu novadīt pasākumu, pietrūka tikai 1 lieta, ko nopirku, par savu naudu, 4 min laikā... Man savukārt, pretīgi šādus komentārus lasīt!

Life_is_life 17.01.2020

Pareizi darija, ka sodija!

BondsBonds 17.01.2020

Lepojos ar minētā pusmūža vīrieša darbu. Ja nebūtu viņa, tad visa Rīga tur liktu auto uz "5 minūtēm" (simbolisms).

V vitols 17.01.2020

Agrāk nebija tādu privātu veikalu stāvvietu. Kontrolieru un probl ar nebija.
Var uzlikt zīmi stāvvieta 45 min, (šoferis norāda laiku auto priekšējā stiklā, kad auto novietots.
Un kontroli var veikt pašvaldības policija.

BondsBonds 17.01.2020

Zelts. Zelts ne komentārs.

h3natymast€r 17.01.2020

vienkārši - nemaksā tiem kropļiem- izspiedējiem. neko nemaksā.
30 e dēļ nesūdzēs tevi tiesā - neatmaksājas. pat ja sūdzētu - nav NEKĀDU līgumu, nekādu parakstu, pat ne vārdiskas vienošanās, un viņi arī nevar pierādīt ka viņu izmurgotos ''noteikumus'' izlasa.
+ sūdapark nesniedz nekādu maksas pakalpojumu - viņi ne uztur pašu stāvvietu nedz arī uzņemas jelkādu atbildību par auto un tajā esošajām lietām.
viss ko viņi (sūdapark jefiņi) dara - izfantazē savus noteikumus, saliek zīmes un tad pieskata šo ''noteikumu'' ievērošanu. neko vairāk- un viņiem par to jāmaksā ? slikta anekdote. ?????

P pagpag 18.01.2020

Cienījamā Dina, tikmēr kamēr Cityparks, Europarks un kādivēltur "dīkdieņparki" būs kādutur institūciju sankcionēti, mēs autovadītāji varam lekt vai nelekt "uz ezi", bet vispār pēdējā laikā arvien vairāk tracina kad iebrauc kāda veikala stāvvietā un visas vietas totāli(!) aizņemtas ar tādām smukām mašīnītēm un tad stāvi kā muļķis ar "avarijkām" un gaidi kad no veikala kāds iznāks, bet dažreiz atnāk pavisam no citas puses...:-(((

"Iegāju veikālā 5 min. Un par to sods 30 eur? Tiešām steidzos..." - Es viņam tikai vienreiz iegāzu ar cirvi pa galvu. Un par to cietumā 10 gadi? Tikai nejaušība... Tiesnesi likt pie darba un Krimināllikumu iznīcināt. Anarhija pāri visam!

Janis85 18.01.2020

Kad sieviete ieiet veikalā, tas ir tas pats kad geimers ieiet spēlē kādā cietoksnī vai alā - jāpārbauda visas maliņas. Tā ka nevajag teikt, ka tur bija 5 minūtes.

D Dina Lapa 29.01.2020

Tiešām steidzos un bija 5min...tapēc jau nepiereģistrējos, nedomāju, ka tik lieli asinssūcēji ir...

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes