www.sudzibas.lv Cityparks Krāpnieku kantoris

Cityparks - Krāpnieku kantoris

Sveiki. 09.09.2021 noparkoju mašīnu pie Jelgavas vivo centru. Ieejot veikalā uzreiz piereģistrēju savu auto, kur parādījās ziņa, ka mana autostāvieta ir apmaksāta līdz plkst 12.01. Veikalā biju apmēram 5min. Iznākot no veikala man tika uzlīmēta soda kvīts. Uzreiz runāju ar darbinieku, kāpēc ir uzlikts sods pēc 4 minūtēm kopš esmu ieradies, ja esmu piereģistrējis savu auto, piedāvāju arī paskatīties veikala videoierakstu, ka es ierodoties esmu uzreiz piereģistrējis savu auto. Tā pat arī biju uzrakstijis sūdzību citypark un teicis, ka videonovērošanas ierakstā redzams, ka es esmu ieradies un uzreiz reģistrējis auto. Un esmu atgriezies pie auto pēc 5minūtēm. Uz ko saņēmu atbildi, ka auto ir stāvējis 7 minūtes un videonovērošanas viņiem neesot. Kā arī veikala videonovērošana nederot viņiem. Kaut gan videonovērošanas ierakstā redzams, ka kopš ierašanās brīža uz auto sods ir uzlikts pēc 4 minūtēm un atgriežos pie automašīnas pēc 5 minūtēm. Sodu protams citypark Saka ka neatcelšot. Sūdzība jau ir ptac iesniegta. Rodas jautājums, kādēļ šis krāpnieku kantoris vēl nav aizvērts.

21.09.2021

J

MURAKAMI 22.09.2021

Roka roku mazgā... Nu padomā pats: cik sūdzību ir, bet viņi joprojām strādā. Tas nozīmē kā kaut kam tur, "augšā" tas ir izdevīgi un vajadzīgs.