LV RU

Cityparks - izspiešana

Vienības gatvē, pie maximas citypark darbinieks "oskars", 5-10 min lakā pēc parkošanas izraksta 35 eur sodu par to ka nav pulksteņa. Nezinošs cilvēks, kas nav no Rīgas, iebraucot stāvvietā jau ir nolemts sodam, jo pie iebraukšanas citypark noteikumus protams izlasīt nav iespējams, bet noparkojot auto ejot uz veikalu arī ir noteikumi. Kā godīgam cilvēkam tos izlasot, ejam atpakaļ pie auto izlikt pulksteni (tam visam terējam min. 10 min.) , bet sodiņš jau ir pie stikla. Tiešām, tāds peļņas veids salīdzinams tikai ar reketu. Uzskatu , ka maxima arī ir daļēji vainīga, varēja kaut kādā veidā brīdināt savus klientus. Tiem jau skaidrs, jo mazāk cilvēku zin jo vairāk naudas iekasē...
Jāpiesaista televīzija, kā arī jāsūdz tiesā...

Le

Komentāri (8)

Fi FisTeRs 20.04.2017

"Jāpiesaista televīzija, kā arī jāsūdz tiesā..." ko tad Jūs rakstāt sūdzību šeit, nevis rīkojaties pēc minētā?
Visdrīzāk iebrauktuvē atradās ceļazīme par maksas autostāvvietu, respektīvi, iebraucot un noparkojot automašīnu autostāvvietas teritorijā, Jums bija pienākums iepazīties ar autostāvvietas noteikumiem. Tas, ka Jūs to neizdarījāt, ir Jūsu pašu vaina. Rīdzenieks vai no laukiem, bet ceļa zīmes ir jāpārzin un ar galvu ir jādomā!
Soda apmērs gan ir pārāk liels un diez vai 35 EUR ir samērīgi...

TasEsLV 20.04.2017

Apstrīdi sodu, uzraksti sūdzību viņiem. sodīt tevi var tikai par stāvēšanu kas ir jāfiksē divreiz ar 5 minūšu intervālu. ar sākuma laiku un beigu laiku.
(Stāvēšana ir sākot ar 5 min) Ja tu tiešām paguvi kā minēts 10 min laikā un minētais OSKARS tevi nefotogrāfēja mašīnu kāpjot laukā no auto, tad raksti sūdzību viņiem un tev atcels sodu.

Cl Class Action 18.01.2020

Viņi visu filmē, pārkāpjot, protams, privātuma azsardzības likumus. Tas ir kā viņi redz, kad cilvēks piebrauc un uzreiz uzklūp.

Le lepsh 21.04.2017

jau rakstiju, viņi teica iebraucot stāvvietā tu automātiski esi piekritis noteikumiem. Tas, ka tos noteikumus no mašīnas izlasīt nav iespējas, bet ja esi izkāpis palasīt tas aizņems laiku, pa kuru tev jau iepisīs sodu...

TasEsLV 23.04.2017

Neapstrīdi, ka nepiekrīti noteikumiem. pasaki ,ka neesi tur stāvējis 5 min un viss... Es tev saku. viņiem ir jābūt bildei piem 10:07 un bildei 10:12 ka tu stāvi tajā pašā vietā un neesi izkustējies. STĀVĒŠANA pēc CSDD ir apstāšanās ,kas ir ilgāka par 5 min. varbūt tu tur aizgāji uz bagāžnieku somu izņemt, utt.. tevi nevar sodīt par APSTĀŠANOS. bet gan par STĀVĒŠANU. tākā lūdzu. pieprasi viņiem divas bildes ar 5 min intervālu.

P.s Netēloju gudrinieku, pats esmu strādājis un tos sodus rakstijis :) nu ne citypark bet nu doma tā pati.

Vi Viļņus 25.04.2017

Tā ir superiga iedzīvošanās uz tiem, kuri vel nezin, ka ir tādi veikali, uz kuriem jāved pulkstenis. Solidi veikali stāvēšanas ilgumu nosaka ar videokamerām vai ir arī automāts laika kvītim.

Cl Class Action 18.01.2020

Lūdzu aicinām cilvēkus un Lartvijas juristus atsaukties, apvienoties un gatavojam Class Action tiesu. Neko citu šis pret tautu atklāti vērstais rekets nav pelnījis. Sāksim ar Mana balss.

Vi Viļņus 19.01.2020

Kaut kur kāds jurists rakstīja, ka viņš ignorějot šos sodus, nemaksājot un visas parādu piedzinēju kvītis met miskastē. Kas tālāk notika, nezinu.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes