LV RU
www.sudzibas.lv Cityparks Izspiedēji/krāpnieki

Cityparks - Izspiedēji/krāpnieki

Nepamatoti liek sodus. Katru nedēļu vairākas reizes braucu iepirkties, un tad kad vienreiz aizmirst ielikt logā pulkstenīti uzliek 30 Eur naudas sodu. Par ko? Tā ir tīrākā shēma kā izkrāpt naudu no cilvēkiem! Neliešu bars, cū***! Un sliktākais ka nekas netiek darīts lai šo labotu. Nepārsniedzu stāvvietas laiku. Tā būtu viņu atbildība pārbaudīt vai esmu iekļāvies laikā vai nē. Ja nav norādīts kad ierados, tad lai stāv un gaida tās 2 stundas pie mašīnas, lai pārliecinātos ka es neiekļaujos laikā!
Vienkārši izspiež naudu no cilvēkiem!

Komentāri (4)

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 03.02.2020

Uzrakstiet viņiem pretenziju! Sagaidiet atbildi... un uz tiesu!
Visu protams caur juristu: apmaksājiet viņa darbu un kvītis pielieciet ka kompensāciju!
Sāciet jau mācīt viņus, ar tiem pašiem metodēm!

M Mego izmeklētājs 03.02.2020

Bet ja pārkāpti ir stāvvietas lietošanas noteikumi ko teiks tiesa?

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 03.02.2020

1. Tiks skaidrība vai ir pārkāpti CSN, vai Līgumsaistības
2. Ja persona spēs pierādīt ka viņiem nebija sniegta iespēja iepazīties ar līguma nosacījumiem, vai tiks pierādīts cits iemesls, sods tiks atcelts, bet personai (SIA) tiks uzlikti noteiktie pienākumi...
3. Konkrētajā situācija ir viens būtisks jautājums, kas dotajā brīdi tiek risināts tiesā: Kurā pusē stāsies Administratīva tiesā - 06.02.2020 11:00
A420143719
A42-00245-20/14
Laipni lūdzam! :)

BondsBonds 04.02.2020

Par pulksteni gan var piekrist. Tas ir viņu uzdevums administrēt sniegto pakalpojumu, uzņemot faktisko laiku, tomēr šāda sistēma uzreiz palielinātu soda naudas, jo tā jāatpērk,gan palielinātu sodāmo skaitu, jo lai ko norādītu pulkstenī, sods būs. Līdz ar to secinājums labāk ir kā tagad.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes