www.sudzibas.lv Cityparks Izrakstīta soda nauda nepamatoti

Cityparks - Izrakstīta soda nauda nepamatoti

Labdien. Rakstu šajā sakarā, man aizvarkar braucot no Gaiļezera slimnicas,11 maija, netālu no savas dzīves vietas, atstāju auto, Ulbrokas iela 4, esmu 2 grupas invalids, kuram ir paredzēti asistenta pakalpojumi, bet asistents, nevar būt man blakus visu diennakti, tāpēc, mācos dzīvot patstāvīgi, iegāju tualete, man bij ļoti steidzīga vajadzība, piedodiet par tik smalkiem paskaidrojumiem, bet man tas bij primārais, uzkavējos tualetes telpās ne vairāk kā 5 minūtes, pēc tam piereģistrēju mašīnas numuru ms 2747 kad iznācu vel pēc paris minūtēm no veikala man jau bij uzlikts sods. Cik es zinu līdz 5 minūtēm var zem zīmes atrasties. Vakar man bij ļoti slikti ar veselibu, augsts spiediens, spēcīgas un mokošās galvas sāpes, prieks manis šis incidents ir milzīgs stress, jo mana pensija ir 246 eiro, no ka lai es maksāju 30 eiro, man jau tā cilvēki no malas uztur. Es tiesām visu vakaru noraudājos, nu nejūtos, vainīga, nebiju tualete ilgāk. Lūdzu izskatiet manu iesniegumu. Ceru uz sapratni. Nr.721503 r. Nms 4247atsauces n.7215034

13.05.2023

S Stenlijs 23.05.2023

Kļūda ir ar viņiem sazināties. Ignorējiet šo krāpniekkantori. Auto numurs nevar noslēgt līgumus, tātad līgumsods ir nelikumīgs. Neko nemaksājiet, nejeit viņu mājaslapā. Ja sūta vēstules tad sūtiet pretī, ka jūsu auto ir nedzīva būtne un nekādus līgumus nav slēdzis.

S Stenlijs 23.05.2023

Iesniedzu pārsūdzību automašīnas vārdā :)

Par man piederošā transportlīdzekļa ar v.n MS-4247 fotofiksāciju(turpmāk foto) un paziņojuma novietošanu, tiek noslēgts attālinātais līgums saskaņā ar noteikumiem, kuru teksts ir izvietots aiz automašīnas vējstikla. Auto īpašnieks piemēro līgumsodu par šī līguma noteikumu pārkāpumu (foto). Citypark ir pienākums novērst pieļauto pārkāpumu ne vēlāk kā 24 stundu laikā no šā ziņojuma saņemšanas un dzēst fotoattēlus. Līgumsoda samaksa veicama 14 dienu laikā no šā paziņojuma sastādīšanas dienas ar pārskaitījumu uz SIA Cityparks Latvija SIA norēķinu kontu saskaņā ar šajā paziņojumā norādītajiem rekvizītiem tādā pat ampērā ka norādīts paziņojumā tādejādi sedzot Citypark piemēroto līgumsodu pilnā apmērā. Maksājuma uzdevumā ir obligati jānorāda atsauces numurs. Ja līgumsods netiek samaksāts norādītajā apmērā un termiņā, auto īpašniekam ir tiesības veikt normatīvajos aktos paredzētās darbības parāda piedziņai tajā skaitā nodot parāda piedziņu parāda atgūšanas pakalpojuma sniedzējam. Šādā gadījumā informācija par parādnieku un tā parādu var tikt ievietota parāda atgūšanas pakalpojuma sniedzēja parādvēstures datubāzē. Parādniekam ir pienākums atlīdzināt parāda atgūšanas izdevumus. Ar šīs vēstules saņemšanu Citypark apliecina, ka jebkādas pretenzijas pret automašīnas īpašnieku ir dzēstas.

Cieņā,
MERCEDES BENZ
automašīna

Atbilde uz Jūsu iesniegto iebildumu tiks sniegta 10 darba dienu laikā.

N Norris 22.06.2023

Lielāku bezzsakaru nebiju lasijis :D :D

S Stenlijs 26.06.2023

Tāds bezsakars sanāk ja piemēro Citypark noteikumus pret viņiem pašiem. Tieši tik absurdi ir šādi līgumsodi. Lai tagad Citypark pierāda ka aiz vējstikla nebija noteikumi, ka automašīnas fotografēšana ir maksas pakalpojums.

N Norris 26.06.2023

muļķi kā tu viņus taisies piemērot? Galīgs neadekvāts esi... Par tā novietotu auto kā pievienotajā linkā uz foto es tev trīskāršo sodu uzliktu. Vari te čīkstēt vai nē bet tu maksāsi , varu pat pateikts kā būs - nemaksāsi ,rakstīsi vēstules utt, pēc 4,5 mēn tev atnāks vēstule no parādpiedzinējiem kur jau būs plus 17eur šai summai.

N Norris 22.06.2023

Sūdzības autor, ja jums vēl aktuāli rakstiet man privātu ziņu un paskaidrošu jums kā var nemaksāt šo sodu.

S Stenlijs 27.06.2023

Sāksim ar to, ka Citypark nav policija un CSN nav viņu kontrolē. Nekādu sodu tie nevar piemērot pat ne trīskāršu.
Un kā jau minēju arī parādu piedzinējiem nekas nespīd, jo auto nevar noslēgt līgumu, bet tādu var noslēgt Citypark darbinieks kas fotografē svešus auto bez atļaujas.

S sannas 03.08.2023

Ar autores aprakstītajām problēmām viņa nemaz nedrīkstēja sēsties pie stūres! Pati pārkāpj likumus, bet vainīga nejūtas.

S Stenlijs 01.09.2023

Pamato savus aizskarošos apgalvojumus.