www.sudzibas.lv Cityparks Iedzīvošanās uz cilvēku neuzmanību

Cityparks - Iedzīvošanās uz cilvēku neuzmanību

Iebraucu veikalā uz 10 min. Dzirciema ielā 42. Laikam tie kontrolieri tur vaktē tādus, kas neuzliek pulksteņus uz paneļa, nu nekas, nākamreiz es novaktēšu viņu... Cik saprotu, tad RIMI visu šo biznesu atbalsta, tāpēc uz šo veikalu es vairs nebraukšu. Laikam jau nav jēga iesniegt sūdzību viņu mājaslapā? Vai ir kāds kuram ir atcelts sods? Un varbūt kādam ir pieredze, kas ir ja nesamaksā?

C critical thinker 17.09.2018

nē, nav jēgas sūdzēties par to, ka pats neuzlikāt pulksteni.
RIMI ne atbalsta ko, ne neatbalsta. tas ir RIMI piederošs/nomāts zemes gabals ar stāvlaukumu, kura uzraudzība ir nodota speciālam uzņēmumam. tā nolūks ir nodrošināt, ka laukumu neaizņem stundām/dienām stāvošas nepircēju mašīnas, kuru dēļ pircējiem trūkst vietas nolikt mašīnu uz tām 40 minūtēm/pāris stundām, lai iepirktos.

G GeneralNo4 25.10.2018

Re kā, trollīti arī nolīguši vai arī Māri tu pats? :D

G GeneralNo4 25.10.2018

Māte ar diviem bērniem uz rokām iegāja aptiekā un pēc trīs minūtēm mēģināja reģistrēja mašīnu, bet vairs nevarēja, jo sods jau bija uzlikts, turklāt stāvvieta bija pilnīgi tukša. Beidz kakāt, Māri!

G GeneralNo4 25.10.2018

Labāk pastāsti kam tu kalpo? Kas stāv aiz tiem igauņiem? Ameriks ar Ušakovu? Kā tev izdodas pārņemt stāvvietas? Neticu, ka veikali brīvprātīgi piekrīt, redzot, kā notiek jūsu "bizness".. Pircēju skaits krīt..

Andris Sa 18.09.2018

Biju tur 2 dienas atpakal. Man aiznema 30 sek lai iziet no masinas un ievadit numuru registracija apparata. Nonemiet brilles ja neredz ka visur ir rakstits ka vajag registret auto.

S Sandoz 18.09.2018

Te runa vairāk ir par kontroliera attieksmi pret veikala klientiem un par soda samērību. Es neuzskatu, ka par tādu pārkāpumu ir jāliek tāds sods. Cik tagad vispār ir liels sods par stāvēšanu neatļautā vietā? Runājot par šo veikalu, tad es tur jau braucu gadus 10 vismaz, un nekad nav bijis tā, ka nebūtu kur nolikt automašīnu. Un reģistrācijas aparātu es tur tiešām neredzēju, kurā veikala galā viņš ir?

M Marta123 28.09.2018

Sveiki,arī es saskāros ar šo pašu netaisnību.Iegāju veikalā uz 10 min un dabūju štrāvu 35 euro..Pārsūdzēju momentāli atbildēja man pēc 2nedēļām un protams sodu neatcēla tikai pagarināja apmaksas termiņu par 5 dienām.Arī es nemanīju,ka tur ir aparāts...Man tas ļoti nošokēja un es vairs nebraucu uz šo veikalu...

M Marta123 28.09.2018

CityParks vienkārši negodīgi pelna naudu...

C Cieteejs1234 06.11.2018

Sūds ne firma