www.sudzibas.lv Cityparks COVID situācijas ļaunprātīga izmantošana

Cityparks - COVID situācijas ļaunprātīga izmantošana

Ārkārtas situācijas laikā un arī kādu laiku pēc tam lai ierobežotu covid izplātīšanu stāvvietu auto numuru reģistrācijas aparāti nebija pieejami (bija aizlīmēti) . Pēc tam pakāpeniski dažās vietās stāvvietu reģistrācijas automātus atkal aktivizēja. Pa šo laiku cilvēki jau pierada, ka automāti nedarbojas, kas ir loģiski, jo mazāk saskarsmes iespēju, jo drošāk. 30.06.2020 cityparks Latvija stāvvieta pie rimi Saharova, atstājot auto uz īsu brīdi un nepiereģistrējot augstāk aprakstīta iemesla dēļ un tiešam vēloties ievērot pēc iespējas lielāku drošību šajos laikos, konstatēju, ka cityparks Latvija operators izraksta sodus lielākai daļai automašīnām, kas atrodas stāvvietā. Tā vietā, lai pabrīdinātu, ka reģistrācijas automāts darbojas, cityparks Latvija ļaunprātīgi izmanto situāciju, lai pelnītu. Rezultātā, cilvēkiem, kas cenšas ievērot drošības pasākumus vīrusa izplatīšanas laikā par neilgu stāvvietas izmantošanas laiku bija jāsamaksā sods 25 eur. Uz nosūtītu pieprasījumu atcelt soda naudu, saņemts automātiska atbilde: “jūsu iesniegums ir saņemts 01. Jūlijā, komisija to izskatīs un atbildēs 10 darba dienu laikā”, kaut atbilde nav saņemta joprojām (14.07.2020) , arī pēc atkārtota atgādinājuma.
Soda naudu samaksāju norādīta termiņā (14.07.2020) , bet soda naudai nepiekrītu.
Uzskatu, ka tā ir negodīga komercprakse un ļaunprātīga situācijas izmantošana un soda naudai jābūt atceltai.

Y