www.sudzibas.lv Cityparks Bezmaksas stāvvieta nav bezmaksas

Cityparks - Bezmaksas stāvvieta nav bezmaksas

Silti iesaku, labāk neatstājiet bez pieskatīšanas auto pie Lidl veikala Kalnciema ielā 38. Nepaspēsiet vēl aiziet līdz auto reģistrēšanas aparātam, kas atrodas veikala otrajā stāvā, kā mantkārīgais fotogrāfs būs jau uzlīmējis soda kvīti mašīnai. Visdrīzāk ir tā, ka to stāvvietu uzraugu algas veidojās no sodu iekasēšanas un ko loģiski var iekasēt , ja stāvvieta ir bezmaksas. Tad nu ir smalks veids kā lipināt sodus uz nebēdu, jo vēlāk ne varēsiet ko pierādīt, nekādu čeku automāts neizsniedz, kā arī aizmirstiet par 15 minūtēm, kam jāpaiet līdz kāds sāks interesēties, vai piereģistrējāt. Ir sacensība, kurš ātrāk, Jūs uz 2.stāvu vai onkulītis sabildē auto. Protams ja vien tie savadītie numuri ko dod gadījumos, ja ir jāiekasē noteikta summa?

16.10.2023