LV RU
www.sudzibas.lv Cityparks Autostāvvietas sods

Cityparks - Autostāvvietas sods

Поставила машину на Гипократа 7, час бесплатная стоянка, зашла взять рецепт к врачу и в аптеку, время заняло 20 мин, есть чек как подтверждение, влепили штраф 35 евро. За что, за 20 мин отсутствия? Имейте совесть, у людей иногда так может сложиться ситуация, что не всегда помнишь, что надо было ввести номер машины на табло, зная что час бесплатно. До City park дозвониться не возможно, написала им мейл.

14.03.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Sp

Komentāri (15)

Bk BK 14.03.2019

Pati vainīga. Noteikumi ir domāti visiem.

Cr critical thinker 14.03.2019

vari rakstīt, cik patīk. būs jāmaksā, un viss. un Tavs čeks neko neapliecina attiecībā uz stāvēšanas ilgumu, neienāk pašai prātā, ne?

ramona 14.03.2019

Te daudziem nedalec, ka noteikumi domāti visiem. Kā saka- gudrais muļķi notēlos, muļķis gudru nē.

Bw bw 14.03.2019

Cityparks troļļi - ramona, critical thinker un BK. Cerams, ka nomaksājot PTAC uzlikto sodu 50 000 EUR par negodprātīgu komercpraksi šis augonis Cityparks iznīks pats.

Me Mego izmeklētājs 14.03.2019

Kapēc troļli ? Noteikumu neievērošana noved pie sekām.arī ceļu policistam skaidrosiet ka braucāt zem ķieģeļa tikai biški?uz zīmēm jāskatās !

Bw bw 14.03.2019

Kāds sakars ceļu policijai ar krāpniecisku SIA Cityparks ?

Me Mego izmeklētājs 15.03.2019

Ceļa zīmju ievērošana!iebraucot cityparks apsaimniekota teritorija ir ceļazīme stāvvieta ar papildzīmi kur norādītas darbības kas jāveic .tad jau nila stāvvietās ari var na dvadcaķ minut?
...

Bw bw 15.03.2019

Par ceļa zīmju neievērošanu sodu atļauts uzlikt tikai un vienīgi policijai. Kāds sakars ceļa zīmēm ar Cityparks?

Me Mego izmeklētājs 15.03.2019

Tad jau rigas satiksmes kontrolieri arī nedrīkst?

Me Mego izmeklētājs 15.03.2019

Uz papildzīmes ir nosacijumi kas jāizpilda un informācija par privatipašumu kura darbojas tadi un tadi nosacijumi autotransporta novietosanai,kurus neizpildot laukuma saimnieks /apsaimniekotajs drikst iekaset līgumsodu...

Bw bw 15.03.2019

Nevis drīkst iekasēt, bet ir tiesības prasīt. Jūti atšķirību? Lai rastos līgumsods ir jābūt līgumam, līgumu slēdz vismaz 2 puses. Puses ir rīcībspējīgas. Mašīna nevar noslēgt līgumu un pie persononas datiem Tev, Mego izmeklētāj, nav tiesības tikt. Līdz ar to - Tev jāgaida mašīnas īpašnieks, lai prasītu līgumsodu. Bet Tev ir bail pa muti noraut, tapēc slēpies krūmos un līmē lapiņas uz auto logiem.

Bw bw 15.03.2019

Man uz auto paneļa arī stāv noteikumi, ka Cityparks darbinieki nedrīkst ar savām alkatīgajām, spalvainajām rociņām grābstīties gar manu privātīpašumu - automašīnu, pretējā gadījumā jāmaksā līgumsods 120 Eur.

Me Mego izmeklētājs 15.03.2019

Kad nopirksiet auto un saksiet ar to braukt izlasiet pie stāvvietam lietošanas noteikumus ,ne tikai cityparks bet arī rīgassatiksme.kapec rigassatiksmei maksajat?un par citiem kurnat p.s. iebraucot teritorijā jus noslēdzat attalinato līgumu ,jus piekritat to slēgt iebraucot teritorijā

Bw bw 15.03.2019

Nu gribās Cityparkam līdzināties policijai un Rīgas satiksmei. Rīgas satiksmes autostāvvietu lietošanu nosaka Rīgas domes saistošie noteikumi, kas ir normatīvs akts. Un sods par auto neapmaksātu stāvēšanu visdārgākajā zonā ir 20 Eur. Tā ka pakar uz nagliņas savus noteikumus un apdomā kā pierādīt, ka bezmaksas stāvvietā Tev ir nodarīti zaudējumi 35 Eur apmērā. Un atceries, ka uz mana auto paneļa ir noteikumi par mana privātīpasuma neapgrābstīšanu, sods 120 Eur!

Me Mego izmeklētājs 15.03.2019

Kā no kaķa piedzisiet 120 eiro par jusu līdzekļa iezimēšanu?.p.s. kur rakstits ka ta stavvieta ir bezmaksas? Bezmaksas ta ir registrējot .

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Augšupielādēt failu
SubWay

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Datu aizsardzības politiku.

Pieņemt Sīkdatnes